Small_11092218f3f7b7ecceb739946e2a9810

Ультрамарафонскій забіг "Самоперевершення"

Ультра 24 години

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ivan Greeshyn 1996 M 18-22 Ua Україна Kyiv Sri Chinmoy Marathon Team
2 Владимир Кандыбо 1964 M 50-59 By Білорусь Бобруйск
3 Ярослав Рудяк 1959 M 50-59 Ua Україна Долина
4 Владимир Сухоставский 1960 M 50-59 Ua Україна Винница
5 Валентина Тихоненко 1972 F 40-49 Ua Україна Киев
6 Анна Обидиентова 1990 F 23-30 Ua Україна Сумы
7 Андрей Кузнецов 1999 M 18-22 Ua Україна Киев
8 Татьяна Троянович 1982 F 23-30 Ua Україна Конотоп
9 Андрей Терпяк 1962 M 50-59 Ua Україна Тячив
10 Светлана Самарина 1973 F 40-49 Ua Україна Киев
11 Дмитрий Михеев 1980 M 23-39 Ua Україна Кривой Рог
12 Валентин Іонов 1970 M 40-49 Ua Україна Київ Марафонська Команда Шрі Чинмоя
13 Олена Калутова 1961 F 50-59 Ua Україна Вишгород
14 Людмила Клішина 1955 F 60-69 Ua Україна Одеса
15 Лариса Лабарткава 1949 F 60-69 Ua Україна Львів
16 Наталья Лаврухина 1974 F 40-49 Ua Україна Миколаїв
17 Юлія Старосельська 1960 F 50-59 Ua Україна Харкiв
18 Леанід Анацка 1961 M 50-59 By Білорусь Ліда
19 Геннадій Логвиненко 1954 M 60-69 Ua Україна Ірпінь
20 Віктор Тимошенко 1951 M 60-69 Ua Україна Дніпро
21 Микола Крук 1961 M 50-59 Ua Україна Київ
22 Дмитро Вєтров 1982 M 23-39 Ua Україна Рівне
23 Віктор Шкарлет 1965 M 50-59 Ua Україна Ізюм
24 Андрiй Бялобржеський 1990 M 23-39 Ua Україна Кременчуг
25 Андрій Ткачук 1985 M 23-39 Ua Україна Хуст
Small_11092218f3f7b7ecceb739946e2a9810

Ультрамарафонскій забіг "Самоперевершення"

Ультра 24 години

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ivan Greeshyn 1996 M 18-22 Ua Україна Kyiv Sri Chinmoy Marathon Team
2 Владимир Кандыбо 1964 M 50-59 By Білорусь Бобруйск
3 Ярослав Рудяк 1959 M 50-59 Ua Україна Долина
4 Владимир Сухоставский 1960 M 50-59 Ua Україна Винница
5 Валентина Тихоненко 1972 F 40-49 Ua Україна Киев
6 Анна Обидиентова 1990 F 23-30 Ua Україна Сумы
7 Андрей Кузнецов 1999 M 18-22 Ua Україна Киев
8 Татьяна Троянович 1982 F 23-30 Ua Україна Конотоп
9 Андрей Терпяк 1962 M 50-59 Ua Україна Тячив
10 Светлана Самарина 1973 F 40-49 Ua Україна Киев
11 Дмитрий Михеев 1980 M 23-39 Ua Україна Кривой Рог
12 Валентин Іонов 1970 M 40-49 Ua Україна Київ Марафонська Команда Шрі Чинмоя
13 Олена Калутова 1961 F 50-59 Ua Україна Вишгород
14 Людмила Клішина 1955 F 60-69 Ua Україна Одеса
15 Лариса Лабарткава 1949 F 60-69 Ua Україна Львів
16 Наталья Лаврухина 1974 F 40-49 Ua Україна Миколаїв
17 Юлія Старосельська 1960 F 50-59 Ua Україна Харкiв
18 Леанід Анацка 1961 M 50-59 By Білорусь Ліда
19 Геннадій Логвиненко 1954 M 60-69 Ua Україна Ірпінь
20 Віктор Тимошенко 1951 M 60-69 Ua Україна Дніпро
21 Микола Крук 1961 M 50-59 Ua Україна Київ
22 Дмитро Вєтров 1982 M 23-39 Ua Україна Рівне
23 Віктор Шкарлет 1965 M 50-59 Ua Україна Ізюм
24 Андрiй Бялобржеський 1990 M 23-39 Ua Україна Кременчуг
25 Андрій Ткачук 1985 M 23-39 Ua Україна Хуст


Партнери та організатори заходу