Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Шкіл (старші класи)-естафета 4*500м

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник
8501 Краматорська ЗОШ №12 Ua Олена Мироненко      
8502 Ош #17 Ua Владислав Кузин Ua Даниил Горовой    
8503 ДВУОР им.С.Бубки №1 Ua Ольга Дибка      
8504 ЗОШ № 10 Ua Данило Іщенко      
8505 Команда ЗОШ№11 (2) Ua Юрій Алексєєв      
8506 ЗОШ № 30 Ua Иван Ивашин      
8507 КУГ Ua Святослав Ворощук      
8508 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Ua Денис Кудрявець      
8509 Школа №20 Ua Никита Лачугин      
8510 Без назви Ua Алексей Спрогис      
8511 ЗОШ №16 Ua Vlad Nikitenko Ua Максим Петренко Ua Ігор Литвинов  
8512 "Спринт" Ua Анастасія Тарасенкова      
8513 ЗОШ №9 Ua Анна Цвентух      
8514 КПНЗ "Міська КДЮСШ" Ua Руслан Корабльов Ua Володимир Горшков Ua Дарина Павленко Ua Владислава Оніщенко
8515 ЗОШ №9 Ua Мирослава Федорченко      
8516 ЗОШ №18 Ua Ігор Сташкевич      
8517 ЗОШ№8 Ua Анна Цвентух Ua Дарья Ерьоменко    
8518 Краматорский центр ПТО Ua Діана Черненко      
8519 Краматорська ЗОШ № 16 Ua Леонид Шевченко      
8520 Без назви Ua Егор Клоков      
8521 Адреналин Ua Настя Ткаченко Ua Вика Доронина Ua Алена Доронина  
8522 Победители Ua Владислав Шульга Ua Людмила Шульга Ua Ілля Демидов Ua Ілля Нагорний
8523 ЗОШ №35 Ua Никита Найденко      
8524 Не знаю как убрать Ua Вика Доронина      
8525 Linksen Ua Денис Коротков      

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Шкіл (старші класи)-естафета 4*500м

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник
8501 Краматорська ЗОШ №12 Ua Олена Мироненко      
8502 Ош #17 Ua Владислав Кузин Ua Даниил Горовой    
8503 ДВУОР им.С.Бубки №1 Ua Ольга Дибка      
8504 ЗОШ № 10 Ua Данило Іщенко      
8505 Команда ЗОШ№11 (2) Ua Юрій Алексєєв      
8506 ЗОШ № 30 Ua Иван Ивашин      
8507 КУГ Ua Святослав Ворощук      
8508 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Ua Денис Кудрявець      
8509 Школа №20 Ua Никита Лачугин      
8510 Без назви Ua Алексей Спрогис      
8511 ЗОШ №16 Ua Vlad Nikitenko Ua Максим Петренко Ua Ігор Литвинов  
8512 "Спринт" Ua Анастасія Тарасенкова      
8513 ЗОШ №9 Ua Анна Цвентух      
8514 КПНЗ "Міська КДЮСШ" Ua Руслан Корабльов Ua Володимир Горшков Ua Дарина Павленко Ua Владислава Оніщенко
8515 ЗОШ №9 Ua Мирослава Федорченко      
8516 ЗОШ №18 Ua Ігор Сташкевич      
8517 ЗОШ№8 Ua Анна Цвентух Ua Дарья Ерьоменко    
8518 Краматорский центр ПТО Ua Діана Черненко      
8519 Краматорська ЗОШ № 16 Ua Леонид Шевченко      
8520 Без назви Ua Егор Клоков      
8521 Адреналин Ua Настя Ткаченко Ua Вика Доронина Ua Алена Доронина  
8522 Победители Ua Владислав Шульга Ua Людмила Шульга Ua Ілля Демидов Ua Ілля Нагорний
8523 ЗОШ №35 Ua Никита Найденко      
8524 Не знаю как убрать Ua Вика Доронина      
8525 Linksen Ua Денис Коротков      

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу