Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Шкіл (середні класи)-естафета 4*500м

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
8001 водное поло 1 Ua Сергей Рябченко       DNS
8002 водное поло 2         DNS
8003 водное поло 3         DNS
8004 Без назви Ua даниил светличкин       DNS
8005 Олімпійці Ua Олександр Книш       DNS
8006 ЗОШ №10 Ua Катерина Іщенко       DNS
8007 Без назви Ua Артем Карабут       DNS
8008 Без назви Ua Кирилл Карабут       DNS
8009 ЗОШ № 13 Ua Дарья Стельмашенко       DNS
8010 КДЮСШ № 1 Бахмут Ua Логвіненко Олексій       DNS
8011 Команда ЗОШ№11 Ua Наталія Гончарова       DNS
8012 Олімпійці Ua Нікіта Матюнін Ua Олександр Зініч     DNS
8013 ЗОШ 15 Ua Ірина Гончаренко       DNS
8014 Ош26 Ua Светлана Стрижак       DNS
8015 Олімпійці Ua Олександр Книш Ua Роман Лозгачов Ua Віталіна Жуковська Ua Кравцова Єлизавета DNS
8016 ЗОШ №20-1         DNS
8017 ЗОШ №20-2         DNS
8018 ЗОШ 28 Ua Олександр Панасенко Ua Владислав Заверуха Ua Наталія Сігачова Ua Альона Полутуча DNS
8020 ЗОШ №35 Ua Антон Мамич       DNS
8021 СТАЄР         DNS
8022 ЗОШ 28 Ua Євген Бондаренко Ua Олександр Торгонський Ua Орина Семенова Ua Марія Комарова DNS
8023 ЗОШ № 25-2 Ua Марія Бандюкова       DNS
8024 ЗОШ 28 Ua Максим Бутов Ua Козак Артем Ua Карина Вітряк Ua Віолетта Кірєєва DNS
8025 ЗОШ №31-1         DNS
8026 ЗОШ №31-2         DNS

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Шкіл (середні класи)-естафета 4*500м

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
8001 водное поло 1 Ua Сергей Рябченко       DNS
8002 водное поло 2         DNS
8003 водное поло 3         DNS
8004 Без назви Ua даниил светличкин       DNS
8005 Олімпійці Ua Олександр Книш       DNS
8006 ЗОШ №10 Ua Катерина Іщенко       DNS
8007 Без назви Ua Артем Карабут       DNS
8008 Без назви Ua Кирилл Карабут       DNS
8009 ЗОШ № 13 Ua Дарья Стельмашенко       DNS
8010 КДЮСШ № 1 Бахмут Ua Логвіненко Олексій       DNS
8011 Команда ЗОШ№11 Ua Наталія Гончарова       DNS
8012 Олімпійці Ua Нікіта Матюнін Ua Олександр Зініч     DNS
8013 ЗОШ 15 Ua Ірина Гончаренко       DNS
8014 Ош26 Ua Светлана Стрижак       DNS
8015 Олімпійці Ua Олександр Книш Ua Роман Лозгачов Ua Віталіна Жуковська Ua Кравцова Єлизавета DNS
8016 ЗОШ №20-1         DNS
8017 ЗОШ №20-2         DNS
8018 ЗОШ 28 Ua Олександр Панасенко Ua Владислав Заверуха Ua Наталія Сігачова Ua Альона Полутуча DNS
8020 ЗОШ №35 Ua Антон Мамич       DNS
8021 СТАЄР         DNS
8022 ЗОШ 28 Ua Євген Бондаренко Ua Олександр Торгонський Ua Орина Семенова Ua Марія Комарова DNS
8023 ЗОШ № 25-2 Ua Марія Бандюкова       DNS
8024 ЗОШ 28 Ua Максим Бутов Ua Козак Артем Ua Карина Вітряк Ua Віолетта Кірєєва DNS
8025 ЗОШ №31-1         DNS
8026 ЗОШ №31-2         DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу