Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Шкіл (середні класи)-естафета 4*500м

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник
8001 водное поло 1 Ua Сергей Рябченко      
8002 водное поло 2        
8003 водное поло 3        
8004 Без назви Ua даниил светличкин      
8005 Олімпійці Ua Олександр Книш      
8006 ЗОШ №10 Ua Катерина Іщенко      
8007 Без назви Ua Артем Карабут      
8008 Без назви Ua Кирилл Карабут      
8009 ЗОШ № 13 Ua Дарья Стельмашенко      
8010 КДЮСШ № 1 Бахмут Ua Логвіненко Олексій      
8011 Команда ЗОШ№11 Ua Наталія Гончарова      
8012 Олімпійці Ua Нікіта Матюнін Ua Олександр Зініч    
8013 ЗОШ 15 Ua Ірина Гончаренко      
8014 Ош26 Ua Светлана Стрижак      
8015 Олімпійці Ua Олександр Книш Ua Роман Лозгачов Ua Віталіна Жуковська Ua Кравцова Єлизавета
8016 ЗОШ №20-1        
8017 ЗОШ №20-2        
8018 ЗОШ 28 Ua Олександр Панасенко Ua Владислав Заверуха Ua Наталія Сігачова Ua Альона Полутуча
8020 ЗОШ №35 Ua Антон Мамич      
8021 СТАЄР        
8022 ЗОШ 28 Ua Євген Бондаренко Ua Олександр Торгонський Ua Орина Семенова Ua Марія Комарова
8023 ЗОШ № 25-2 Ua Марія Бандюкова      
8024 ЗОШ 28 Ua Максим Бутов Ua Козак Артем Ua Карина Вітряк Ua Віолетта Кірєєва
8025 ЗОШ №31-1        
8026 ЗОШ №31-2        

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Шкіл (середні класи)-естафета 4*500м

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник
8001 водное поло 1 Ua Сергей Рябченко      
8002 водное поло 2        
8003 водное поло 3        
8004 Без назви Ua даниил светличкин      
8005 Олімпійці Ua Олександр Книш      
8006 ЗОШ №10 Ua Катерина Іщенко      
8007 Без назви Ua Артем Карабут      
8008 Без назви Ua Кирилл Карабут      
8009 ЗОШ № 13 Ua Дарья Стельмашенко      
8010 КДЮСШ № 1 Бахмут Ua Логвіненко Олексій      
8011 Команда ЗОШ№11 Ua Наталія Гончарова      
8012 Олімпійці Ua Нікіта Матюнін Ua Олександр Зініч    
8013 ЗОШ 15 Ua Ірина Гончаренко      
8014 Ош26 Ua Светлана Стрижак      
8015 Олімпійці Ua Олександр Книш Ua Роман Лозгачов Ua Віталіна Жуковська Ua Кравцова Єлизавета
8016 ЗОШ №20-1        
8017 ЗОШ №20-2        
8018 ЗОШ 28 Ua Олександр Панасенко Ua Владислав Заверуха Ua Наталія Сігачова Ua Альона Полутуча
8020 ЗОШ №35 Ua Антон Мамич      
8021 СТАЄР        
8022 ЗОШ 28 Ua Євген Бондаренко Ua Олександр Торгонський Ua Орина Семенова Ua Марія Комарова
8023 ЗОШ № 25-2 Ua Марія Бандюкова      
8024 ЗОШ 28 Ua Максим Бутов Ua Козак Артем Ua Карина Вітряк Ua Віолетта Кірєєва
8025 ЗОШ №31-1        
8026 ЗОШ №31-2        

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу