Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Машинобудівників

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
601 ЭСПЦ ЭМСС Ua Денис Широченков               DNF
602 скмз Ua алексей бабич               DNF
603 НКМЗ team Ua Сергей Стельмащук               03:32:14
604 команда 7 Ua - -               DNS
605 команда 8                 DNS
606 команда 9                 DNS
607 команда 10                 DNS
608 команда 11                 DNS
609 команда 12                 DNS
610 НКМЗ Ua Виталий Цебров               03:42:09
611 АМК Ua Олександр Коваленко               03:50:17
612 Оптимисты Ua Владимир Панов               03:30:34
613 ПАТ "ЕМСС" Ua Олег Злобов               03:04:42
614 ДонбассЭнерго Славянская ТЭС Ua Антон Карпенко Ua Руслан Грибовод Ua Артем Карпенко Ua Сергей Мякинников Ua Виолетта Муравченко Ua Алена Сокирко Ua Андрей Грек   03:05:08
615 Асоціація молоді КЗВВ Ua Володимир Хохлов Ua Станіслав Микитинець Ua Ганна Птіцина Ua Яким Канаровський Ua Дмитро Кравцов Ua Ігор Любович Ua Федір Васильєв Ua Олександр Победаш 03:38:27

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Машинобудівників

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
601 ЭСПЦ ЭМСС Ua Денис Широченков               DNF
602 скмз Ua алексей бабич               DNF
603 НКМЗ team Ua Сергей Стельмащук               03:32:14
604 команда 7 Ua - -               DNS
605 команда 8                 DNS
606 команда 9                 DNS
607 команда 10                 DNS
608 команда 11                 DNS
609 команда 12                 DNS
610 НКМЗ Ua Виталий Цебров               03:42:09
611 АМК Ua Олександр Коваленко               03:50:17
612 Оптимисты Ua Владимир Панов               03:30:34
613 ПАТ "ЕМСС" Ua Олег Злобов               03:04:42
614 ДонбассЭнерго Славянская ТЭС Ua Антон Карпенко Ua Руслан Грибовод Ua Артем Карпенко Ua Сергей Мякинников Ua Виолетта Муравченко Ua Алена Сокирко Ua Андрей Грек   03:05:08
615 Асоціація молоді КЗВВ Ua Володимир Хохлов Ua Станіслав Микитинець Ua Ганна Птіцина Ua Яким Канаровський Ua Дмитро Кравцов Ua Ігор Любович Ua Федір Васильєв Ua Олександр Победаш 03:38:27

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу