Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Марафонська естафета

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
501 Інваспорт Ua Юрій Оніщенко               02:40:58
502 г.Бахмут (КДЮСШ №1 & ДВУОР им. С.Бубки) Ua Костянтин Васькін               02:34:44
503 000 Ua Ольга Жукова               DNS
504 Дружная семья Ua Олександр Виликодний               02:37:00
505 ДДМА Ua Тарас Щербаненко Ua Дмитро Ромашкевич Ua Дмитрий Войченко Ua Никита Рябов Ua Александр Славков Ua Ігор Шевченко Ua Владислав Дудкiн Ua Александр Глущенко 03:07:04
506 Управление по вопросам физической культуры и спорта Донецкой ОГА Ua - -               02:51:03
507 Ассоциация молодежи КЗТС Ua Єгор Тонкошкур               DNS
508 ТОПРАННЕРС Ua Igor Toporkov Ua Денис Слободянюк Ua Олександр Коваль           02:40:21
509 Без назви Ua Андрій Жданов               DNS
510 KRAMFIT RUNNING TEAM Ua Елизавета Миколенко Ua Катерина Карпунова Ua Дарья Нагорнова Ua Юлія Хованська Ua Ірма Коломоєць Ua Инна Шевченко Ua Ангеліна Грабіна   03:58:12
511 Без назви Ua Женя Кортун               DNS
512 команда 3                 DNF
513 СК "ЛПК" Ua Дмитро Гурульов Ua Віталій Ляшенко Ua Михаил Пальчик Ua Олександр Березовський Ua Олександр Руденко Ua Артем Коваленко Ua Владислав Шевцов   02:54:49
514 Славянск Ua Тетяна Маринова               03:23:10
515 команда 4                 DNF
516 Sport Ua Костянтин Худояров               DNS
517 ДИТМ МНТУ Ua Александр Саливон       04:00:51
518 ЗВ ВСП Ua Роман Львов               03:08:56
519 команда 5                 DNS
520 команда 6                 03:12:50

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Марафонська естафета

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
501 Інваспорт Ua Юрій Оніщенко               02:40:58
502 г.Бахмут (КДЮСШ №1 & ДВУОР им. С.Бубки) Ua Костянтин Васькін               02:34:44
503 000 Ua Ольга Жукова               DNS
504 Дружная семья Ua Олександр Виликодний               02:37:00
505 ДДМА Ua Тарас Щербаненко Ua Дмитро Ромашкевич Ua Дмитрий Войченко Ua Никита Рябов Ua Александр Славков Ua Ігор Шевченко Ua Владислав Дудкiн Ua Александр Глущенко 03:07:04
506 Управление по вопросам физической культуры и спорта Донецкой ОГА Ua - -               02:51:03
507 Ассоциация молодежи КЗТС Ua Єгор Тонкошкур               DNS
508 ТОПРАННЕРС Ua Igor Toporkov Ua Денис Слободянюк Ua Олександр Коваль           02:40:21
509 Без назви Ua Андрій Жданов               DNS
510 KRAMFIT RUNNING TEAM Ua Елизавета Миколенко Ua Катерина Карпунова Ua Дарья Нагорнова Ua Юлія Хованська Ua Ірма Коломоєць Ua Инна Шевченко Ua Ангеліна Грабіна   03:58:12
511 Без назви Ua Женя Кортун               DNS
512 команда 3                 DNF
513 СК "ЛПК" Ua Дмитро Гурульов Ua Віталій Ляшенко Ua Михаил Пальчик Ua Олександр Березовський Ua Олександр Руденко Ua Артем Коваленко Ua Владислав Шевцов   02:54:49
514 Славянск Ua Тетяна Маринова               03:23:10
515 команда 4                 DNF
516 Sport Ua Костянтин Худояров               DNS
517 ДИТМ МНТУ Ua Александр Саливон       04:00:51
518 ЗВ ВСП Ua Роман Львов               03:08:56
519 команда 5                 DNS
520 команда 6                 03:12:50

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу