Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Забіг хендбайкерів – Кубок Мужніх

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
3001 Анастасия Рыбалка 1998 Загальна Ua Україна Краматорськ
3002 Артур Радковский 1970 Загальна Ua Україна Бахмут Марафон
3003 Наталия Собчинская 1959 Загальна Ua Україна Селидово
3004 Наталия Собчинская 1959 Загальна Ua Україна Селидово
3005 Тетяна Бобровська 1983 Загальна Ua Україна Україна
3006 виталий байрамшин 1982 Загальна Ua Україна Покровск
3007 Александр Семенков 1975 Загальна Ua Україна Мирноград
3008 Виктор Перков 1985 Загальна Ua Україна Мирноград
3009 Алексей Вахрушев 1987 Загальна Ua Україна Дружковка
3010 Сергій Бобровський 1987 Загальна Ua Україна Краматорськ
3011 Оксана Пікула 1978 Загальна Ua Україна Краматорськ
3012 Снежана Керничная 1978 Загальна Ua Україна Славянск Стимул
3013 Владимир Керничный 1972 Загальна Ua Україна Славянск
3014 Ирина Сукач 1977 Загальна Ua Україна Славянск Гранд
3015 Віталія Маслій 1982 Загальна Ua Україна Краматорськ
3016 Олександр Черноруцький 1958 Загальна Ua Україна Краматорськ
3017 Вадим Малишев 1986 Загальна Ua Україна Краматорськ
3018 Алла Ханіна 1957 Загальна Ua Україна Краматорськ
3019 Ольга Воблая 1982 Загальна Ua Україна Краматорськ
3020 Діна Досаєва 1969 Загальна Ua Україна Краматорськ
3021 Роман Чайка 1993 Загальна Ua Україна Краматорськ
3022 Данила Форемный 2001 Загальна Ua Україна Краматорск
3023 Данила Форемный 2001 Загальна Ua Україна Краматорск
3024 Юрій Зінченко 1967 Загальна Ua Україна Марганець
3025 Вiктор Чепiга 2000 Загальна Ua Україна Краматорськ

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Забіг хендбайкерів – Кубок Мужніх

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
3001 Анастасия Рыбалка 1998 Загальна Ua Україна Краматорськ
3002 Артур Радковский 1970 Загальна Ua Україна Бахмут Марафон
3003 Наталия Собчинская 1959 Загальна Ua Україна Селидово
3004 Наталия Собчинская 1959 Загальна Ua Україна Селидово
3005 Тетяна Бобровська 1983 Загальна Ua Україна Україна
3006 виталий байрамшин 1982 Загальна Ua Україна Покровск
3007 Александр Семенков 1975 Загальна Ua Україна Мирноград
3008 Виктор Перков 1985 Загальна Ua Україна Мирноград
3009 Алексей Вахрушев 1987 Загальна Ua Україна Дружковка
3010 Сергій Бобровський 1987 Загальна Ua Україна Краматорськ
3011 Оксана Пікула 1978 Загальна Ua Україна Краматорськ
3012 Снежана Керничная 1978 Загальна Ua Україна Славянск Стимул
3013 Владимир Керничный 1972 Загальна Ua Україна Славянск
3014 Ирина Сукач 1977 Загальна Ua Україна Славянск Гранд
3015 Віталія Маслій 1982 Загальна Ua Україна Краматорськ
3016 Олександр Черноруцький 1958 Загальна Ua Україна Краматорськ
3017 Вадим Малишев 1986 Загальна Ua Україна Краматорськ
3018 Алла Ханіна 1957 Загальна Ua Україна Краматорськ
3019 Ольга Воблая 1982 Загальна Ua Україна Краматорськ
3020 Діна Досаєва 1969 Загальна Ua Україна Краматорськ
3021 Роман Чайка 1993 Загальна Ua Україна Краматорськ
3022 Данила Форемный 2001 Загальна Ua Україна Краматорск
3023 Данила Форемный 2001 Загальна Ua Україна Краматорск
3024 Юрій Зінченко 1967 Загальна Ua Україна Марганець
3025 Вiктор Чепiга 2000 Загальна Ua Україна Краматорськ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу