Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Студентів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6101 Тая Гарагуля 2001 F Ua Україна Краматорськ DNS
6102 Вячеслав Приходько 1999 M Ua Україна Краматорськ DNS
6103 Карина Волкова 1998 F Ua Україна Краматорськ DNS
6104 Валерий Геровкин 1999 M Ua Україна Краматорськ DNS
6105 Ян Калинский 1998 M Ua Україна Краматорськ DNS
6106 Арвид Аббасов 1999 M Ua Україна Краматорськ DNS
6107 Владислав Кузьменко 2001 M Ua Україна Краматорськ DNS
6108 Ангелина Хозяинова 1999 F Ua Україна Краматорськ DNS
6109 Алиса Ярмак 2001 F Ua Україна Краматорськ DNS
6110 Марат Шевченко 2001 M Ua Україна Краматорськ DNS
6111 Максим Мазур 1998 M Ua Україна Краматорск МВПБУ 22:13
6112 Ковальов Дмитро 1998 M Ua Україна Краматорск DNS
6113 Третяков Дмитро 2000 M Ua Україна Краматорск DNS
6114 Олексій Бурлака 1997 M Ua Україна Краматорськ DNS
6115 Олександр Огнєв 1997 M Ua Україна Краматорськ DNF
6116 Микита Майстренко 1997 M Ua Україна Краматорськ DNF
6117 Євген Максимов 1998 M Ua Україна Краматорськ 45:36
6118 Євгеній Думенко 1997 M Ua Україна Краматорськ 27:34
6119 Микола Кривенко 1997 M Ua Україна Краматорськ 44:36
6120 Роман Усцов 1997 M Ua Україна Краматорськ DNS
6121 Микола Колодій 1997 M Ua Україна Краматорськ 25:41
6122 Валентин Коротченко 1999 M Ua Україна Краматорськ 24:36
6123 Олександр Ковальов 1999 M Ua Україна Краматорськ 29:09
6124 Денис Петряєв 2000 M Ua Україна Краматорськ DNF
6125 Данило Вигоняйло 1999 M Ua Україна Краматорськ 29:08

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Студентів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6101 Тая Гарагуля 2001 F Ua Україна Краматорськ DNS
6102 Вячеслав Приходько 1999 M Ua Україна Краматорськ DNS
6103 Карина Волкова 1998 F Ua Україна Краматорськ DNS
6104 Валерий Геровкин 1999 M Ua Україна Краматорськ DNS
6105 Ян Калинский 1998 M Ua Україна Краматорськ DNS
6106 Арвид Аббасов 1999 M Ua Україна Краматорськ DNS
6107 Владислав Кузьменко 2001 M Ua Україна Краматорськ DNS
6108 Ангелина Хозяинова 1999 F Ua Україна Краматорськ DNS
6109 Алиса Ярмак 2001 F Ua Україна Краматорськ DNS
6110 Марат Шевченко 2001 M Ua Україна Краматорськ DNS
6111 Максим Мазур 1998 M Ua Україна Краматорск МВПБУ 22:13
6112 Ковальов Дмитро 1998 M Ua Україна Краматорск DNS
6113 Третяков Дмитро 2000 M Ua Україна Краматорск DNS
6114 Олексій Бурлака 1997 M Ua Україна Краматорськ DNS
6115 Олександр Огнєв 1997 M Ua Україна Краматорськ DNF
6116 Микита Майстренко 1997 M Ua Україна Краматорськ DNF
6117 Євген Максимов 1998 M Ua Україна Краматорськ 45:36
6118 Євгеній Думенко 1997 M Ua Україна Краматорськ 27:34
6119 Микола Кривенко 1997 M Ua Україна Краматорськ 44:36
6120 Роман Усцов 1997 M Ua Україна Краматорськ DNS
6121 Микола Колодій 1997 M Ua Україна Краматорськ 25:41
6122 Валентин Коротченко 1999 M Ua Україна Краматорськ 24:36
6123 Олександр Ковальов 1999 M Ua Україна Краматорськ 29:09
6124 Денис Петряєв 2000 M Ua Україна Краматорськ DNF
6125 Данило Вигоняйло 1999 M Ua Україна Краматорськ 29:08

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу