Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Дата
23 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Краматорськ
Cайт
https://www.facebook.com/events/1902131490115052
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Кубок Захисників

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 6055 Сергій Рибак 16:16
2 2 M 6018 Дмитрий Пожевилов 4F Kharkiv 16:23
3 3 M 6078 Володимир Чуб 17:02
4 4 M 6074 Максим Гудемчук KMRC 19:15
5 5 M 6027 Олексій Єжелий 20:51
6 6 M 6047 Роман Литвиненко 20:57
7 7 M 6048 Дмитро Косенко 21:27
8 1 M 6041 Алексей Белинский United Sports Community 21:27
9 2 F 6098 Татьяна Беловол 21:33
10 3 F 6100 Редько Мария 21:37
11 8 M 6064 Микола Прокіпець 21:59
12 9 M 6020 Ігор Нелін Putin-Huylo 22:17
13 10 M 6068 -- -- 22:18
14 11 M 6069 -- -- 22:18
15 12 M 6060 Олег Уваров 22:30
16 13 M 6062 Андрій Панчук 22:39
17 14 M 6025 Сергій Кузьменко 22:45
18 15 M 6038 Андрей Телевный 22:47
19 16 M 6046 -- -- 22:48
20 17 M 6056 Віталій Клапчук 22:52
21 4 F 6030 / / 23:21
22 18 M 6067 -- -- 23:22
23 19 M 6080 Павло Сергієнко 23:31
24 20 M 6012 Артем Глієвой 23:53
25 21 M 6071 -- -- 24:08
Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Дата
23 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Краматорськ
Cайт
https://www.facebook.com/events/1902131490115052
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Кубок Захисників

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 6055 Сергій Рибак 16:16
2 2 M 6018 Дмитрий Пожевилов 4F Kharkiv 16:23
3 3 M 6078 Володимир Чуб 17:02
4 4 M 6074 Максим Гудемчук KMRC 19:15
5 5 M 6027 Олексій Єжелий 20:51
6 6 M 6047 Роман Литвиненко 20:57
7 7 M 6048 Дмитро Косенко 21:27
8 1 M 6041 Алексей Белинский United Sports Community 21:27
9 2 F 6098 Татьяна Беловол 21:33
10 3 F 6100 Редько Мария 21:37
11 8 M 6064 Микола Прокіпець 21:59
12 9 M 6020 Ігор Нелін Putin-Huylo 22:17
13 10 M 6068 -- -- 22:18
14 11 M 6069 -- -- 22:18
15 12 M 6060 Олег Уваров 22:30
16 13 M 6062 Андрій Панчук 22:39
17 14 M 6025 Сергій Кузьменко 22:45
18 15 M 6038 Андрей Телевный 22:47
19 16 M 6046 -- -- 22:48
20 17 M 6056 Віталій Клапчук 22:52
21 4 F 6030 / / 23:21
22 18 M 6067 -- -- 23:22
23 19 M 6080 Павло Сергієнко 23:31
24 20 M 6012 Артем Глієвой 23:53
25 21 M 6071 -- -- 24:08


Партнери та організатори заходу