Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Захисників

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6076 Павло Сергiенко 1989 M Ua Україна Краматорськ DNS
6077 Олег Снегуренко 2000 M Ua Україна Краматорск, Донецкая обл.03+ DNS
6078 Володимир Чуб 1983 M Ua Україна Харкiв 17:02
6079 Настя Корниенко 2001 F Ua Україна Краматорск, Донецкая обл. 45:17
6080 Павло Сергієнко 1989 M Ua Україна Краматорськ 23:31
6081 Альберт Тюгаєв 1988 M Ua Україна Краматорськ DNS
6082 Володимир Пенюк 1980 M Ua Україна Краматорськ DNS
6083 Віктор Матюшко 1993 M Ua Україна Краматорськ DNS
6084 Ярослав Бученко 1995 M Ua Україна Краматорськ DNS
6085 Юрій Савуляк 1975 M Ua Україна Краматорськ DNS
6086 Артем Соловйов 1989 M Ua Україна Краматорськ DNS
6087 Володимир Лукашов 1982 M Ua Україна Краматорськ DNS
6088 Іван Шевченко 1990 M Ua Україна Краматорськ DNS
6089 Олег Слєпокура 1996 M Ua Україна Краматорськ DNS
6090 Троян Атаманець 1993 M Ua Україна Краматорськ DNS
6091 Микола Лисий 1992 M Ua Україна Краматорськ DNS
6092 Таїсія Пантюхова 2001 F Ua Україна Краматорск DNS
6093 Калиновская Валерия 2001 F Ua Україна Краматорск DNS
6094 Влада Калугина 2001 F Ua Україна Краматорск, Донецкая обл. DNS
6095 Валерия Калиновская 2001 F Ua Україна Краматорск DNS
6096 Валерия Калиновская 2001 F Ua Україна Краматорск 45:13
6097 Alexandr Kryzhevich 1994 M Ua Україна Одеса DNS
6098 Татьяна Беловол 1969 F Ua Україна Одесса 21:33
6099 Беловол Виталий 1970 M Ua Україна Одесса DNS
6100 Редько Мария 1994 F Ua Україна Одесса 21:37

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Захисників

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6076 Павло Сергiенко 1989 M Ua Україна Краматорськ DNS
6077 Олег Снегуренко 2000 M Ua Україна Краматорск, Донецкая обл.03+ DNS
6078 Володимир Чуб 1983 M Ua Україна Харкiв 17:02
6079 Настя Корниенко 2001 F Ua Україна Краматорск, Донецкая обл. 45:17
6080 Павло Сергієнко 1989 M Ua Україна Краматорськ 23:31
6081 Альберт Тюгаєв 1988 M Ua Україна Краматорськ DNS
6082 Володимир Пенюк 1980 M Ua Україна Краматорськ DNS
6083 Віктор Матюшко 1993 M Ua Україна Краматорськ DNS
6084 Ярослав Бученко 1995 M Ua Україна Краматорськ DNS
6085 Юрій Савуляк 1975 M Ua Україна Краматорськ DNS
6086 Артем Соловйов 1989 M Ua Україна Краматорськ DNS
6087 Володимир Лукашов 1982 M Ua Україна Краматорськ DNS
6088 Іван Шевченко 1990 M Ua Україна Краматорськ DNS
6089 Олег Слєпокура 1996 M Ua Україна Краматорськ DNS
6090 Троян Атаманець 1993 M Ua Україна Краматорськ DNS
6091 Микола Лисий 1992 M Ua Україна Краматорськ DNS
6092 Таїсія Пантюхова 2001 F Ua Україна Краматорск DNS
6093 Калиновская Валерия 2001 F Ua Україна Краматорск DNS
6094 Влада Калугина 2001 F Ua Україна Краматорск, Донецкая обл. DNS
6095 Валерия Калиновская 2001 F Ua Україна Краматорск DNS
6096 Валерия Калиновская 2001 F Ua Україна Краматорск 45:13
6097 Alexandr Kryzhevich 1994 M Ua Україна Одеса DNS
6098 Татьяна Беловол 1969 F Ua Україна Одесса 21:33
6099 Беловол Виталий 1970 M Ua Україна Одесса DNS
6100 Редько Мария 1994 F Ua Україна Одесса 21:37

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу