Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Захисників

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6026 Олексій Тимура 1987 M Ua Україна Краматорськ DNS
6027 Олексій Єжелий 1994 M Ua Україна Краматорськ 20:51
6028 Дмитро Грицай 1980 M Ua Україна Краматорськ DNS
6029 Вікторія Шевченко 1995 F Ua Україна Кременчук Кубок Захисників 30:12
6030 / / 1986 F Ua Україна Краматорськ 23:21
6031 Руслан Бондаренко 1994 M Ua Україна Краматорск DNS
6032 Олена Чорна 2001 F Ua Україна Обласна КДЮСШ DNS
6033 Ростислав Степанов 1991 M Ua Україна Краматорск DNS
6034 Олег Кулинич 1992 M Ua Україна Краматорск DNS
6035 -- -- 2000 M Ua Україна Краматорск 24:32
6036 Илья Прядко 1997 M Ua Україна Харьков DNS
6037 Сергій Роменський 1989 M Ua Україна Краматорск DNS
6038 Андрей Телевный 1991 M Ua Україна Краматорск 22:47
6039 Денис Скальський 1993 M Ua Україна Краматорськ DNS
6040 Евгений Кучер 1994 M Ua Україна Миколаїв ЗСУ DNS
6041 Алексей Белинский 1987 M Ua Україна Харьков United Sports Community 21:27
6042 Олександр Киричков 1992 M Ua Україна Слов' янськ 25:18
6043 Виктория Данилюк 1987 F Ua Україна Краматорськ МВД 26:23
6044 Олександр Лиман 1992 M Ua Україна Краматорськ DNS
6045 -- -- 2000 M Ua Україна Краматорськ DNS
6046 -- -- 2000 M Ua Україна Краматорськ 22:48
6047 Роман Литвиненко 1989 M Ua Україна Краматорськ 20:57
6048 Дмитро Косенко 1999 M Ua Україна Краматорськ 21:27
6049 Володимир Бабич 1987 M Ua Україна Краматорськ 43:24
6050 Едуард Мельников 1973 M Ua Україна Краматорськ DNS

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Кубок Захисників

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6026 Олексій Тимура 1987 M Ua Україна Краматорськ DNS
6027 Олексій Єжелий 1994 M Ua Україна Краматорськ 20:51
6028 Дмитро Грицай 1980 M Ua Україна Краматорськ DNS
6029 Вікторія Шевченко 1995 F Ua Україна Кременчук Кубок Захисників 30:12
6030 / / 1986 F Ua Україна Краматорськ 23:21
6031 Руслан Бондаренко 1994 M Ua Україна Краматорск DNS
6032 Олена Чорна 2001 F Ua Україна Обласна КДЮСШ DNS
6033 Ростислав Степанов 1991 M Ua Україна Краматорск DNS
6034 Олег Кулинич 1992 M Ua Україна Краматорск DNS
6035 -- -- 2000 M Ua Україна Краматорск 24:32
6036 Илья Прядко 1997 M Ua Україна Харьков DNS
6037 Сергій Роменський 1989 M Ua Україна Краматорск DNS
6038 Андрей Телевный 1991 M Ua Україна Краматорск 22:47
6039 Денис Скальський 1993 M Ua Україна Краматорськ DNS
6040 Евгений Кучер 1994 M Ua Україна Миколаїв ЗСУ DNS
6041 Алексей Белинский 1987 M Ua Україна Харьков United Sports Community 21:27
6042 Олександр Киричков 1992 M Ua Україна Слов' янськ 25:18
6043 Виктория Данилюк 1987 F Ua Україна Краматорськ МВД 26:23
6044 Олександр Лиман 1992 M Ua Україна Краматорськ DNS
6045 -- -- 2000 M Ua Україна Краматорськ DNS
6046 -- -- 2000 M Ua Україна Краматорськ 22:48
6047 Роман Литвиненко 1989 M Ua Україна Краматорськ 20:57
6048 Дмитро Косенко 1999 M Ua Україна Краматорськ 21:27
6049 Володимир Бабич 1987 M Ua Україна Краматорськ 43:24
6050 Едуард Мельников 1973 M Ua Україна Краматорськ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу