Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Дата
23 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Краматорськ
Cайт
https://www.facebook.com/events/1902131490115052
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Краматорська п’ятірка

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 5172 PAVLO VERETSKYI 15:37
2 2 M 5296 sergii rybak Кубок захисників Національна академія НГУ 15:48
3 3 M 5450 Вадим Рогозовський 16:13
4 4 M 5343 Владислав Пугач 18:55
5 5 M 5150 Игорь Руднев 19:05
6 6 M 5017 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 19:15
7 1 F 5388 Наталія Сацута 19:35
8 2 F 5170 Валентина Килярская 19:47
9 3 F 5313 Анна Мищенко United Sports community 19:48
10 4 F 5357 Наталія Батрак 19:52
11 7 M 5316 Богдан Стародуб 20:36
12 5 F 5119 Поліна Слищенко 20:37
13 8 M 5137 Сергій Шестопал 20:41
14 6 F 5299 Яна Киптенко 20:56
15 9 M 5379 Виталий Алехин 21:51
16 10 M 5212 Олександр Коваль TOP RUNNERS 21:53
17 11 M 5239 Алексей Новиков 21:58
18 12 M 5256 Евгений Люфутин 22:08
19 13 M 5411 Олександр Милоход 22:21
20 14 M 5080 Максим Скирда 22:22
21 7 F 5102 Анастасия Кушнерова 22:23
22 15 M 5404 Артем Кобиленко 22:45
23 16 M 5344 Дмитро Жемчугов 22:58
24 17 M 5399 Євген Орлов 23:11
25 18 M 5433 Александр Поляков 23:15
Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Дата
23 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Краматорськ
Cайт
https://www.facebook.com/events/1902131490115052
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Краматорська п’ятірка

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 5172 PAVLO VERETSKYI 15:37
2 2 M 5296 sergii rybak Кубок захисників Національна академія НГУ 15:48
3 3 M 5450 Вадим Рогозовський 16:13
4 4 M 5343 Владислав Пугач 18:55
5 5 M 5150 Игорь Руднев 19:05
6 6 M 5017 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 19:15
7 1 F 5388 Наталія Сацута 19:35
8 2 F 5170 Валентина Килярская 19:47
9 3 F 5313 Анна Мищенко United Sports community 19:48
10 4 F 5357 Наталія Батрак 19:52
11 7 M 5316 Богдан Стародуб 20:36
12 5 F 5119 Поліна Слищенко 20:37
13 8 M 5137 Сергій Шестопал 20:41
14 6 F 5299 Яна Киптенко 20:56
15 9 M 5379 Виталий Алехин 21:51
16 10 M 5212 Олександр Коваль TOP RUNNERS 21:53
17 11 M 5239 Алексей Новиков 21:58
18 12 M 5256 Евгений Люфутин 22:08
19 13 M 5411 Олександр Милоход 22:21
20 14 M 5080 Максим Скирда 22:22
21 7 F 5102 Анастасия Кушнерова 22:23
22 15 M 5404 Артем Кобиленко 22:45
23 16 M 5344 Дмитро Жемчугов 22:58
24 17 M 5399 Євген Орлов 23:11
25 18 M 5433 Александр Поляков 23:15


Партнери та організатори заходу