Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Краматорська п’ятірка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Євген Миргородський 1972 M Ua Україна Краматорськ DNF
5002 Артем Козлов 2000 M Ua Україна Краматорськ 24:22
5003 Дмитрий Войченко 1992 M Ua Україна Краматорськ DNS
5004 Ганна Голопьорова 1988 F Ua Україна Краматорськ DNS
5005 Роман Кошмал 1996 M Ua Україна Київ DNF
5006 Олег Игоревич Филипчук 1980 M Ua Україна Славянск 24:38
5007 Оксана Филипчук 1987 F Ua Україна Славянск Тисида 39:02
5008 Людмила Шмитько 1987 F Ua Україна Краматорск DNS
5009 Андрій Тєрьошкін 1990 M Ua Україна Краматорськ toBeUkrainian 25:25
5010 Ірина Малишева 1979 F Ua Україна Kyiv 30:28
5011 Анастасiя Максiмова 1989 F Ua Україна Краматорськ 30:19
5012 Максим Самсонов 1996 M Ua Україна Білозерське DNS
5013 Антон Хващинский 1982 M Ua Україна Краматорськ DNS
5014 Yuliya Gumeniuk 1983 F Ua Україна Вишгород DNS
5015 Олексій Кулаков 1988 M Ua Україна Краматорськ 25:42
5016 Черноруцька Марiя 1999 F Ua Україна Краматорськ DNS
5017 Dmytro Lishchuk 1989 M Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/AC Panda 19:15
5018 Оксана Майданова 1985 F Ua Україна Краматорськ DNS
5019 Эдуард Маслов 1995 M Ua Україна Краматорск Здоровый выбор DNS
5020 Вадим Яковенко 1990 M Ua Україна Краматорск НКМЗ-Автоматика DNS
5021 Ігор Пономаренко 1984 M Ua Україна Олександрівка DNS
5022 Денис Буць 1992 M Ua Україна Краматорск DNS
5023 Олена Чистюніна 1971 F Ua Україна Краматорск 36:53
5024 Егор Таран 2001 M Ua Україна Краматорск 26:52
5025 Альона Кравченко 1988 F Ua Україна Київ AC "Panda" DNS

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Краматорська п’ятірка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Євген Миргородський 1972 M Ua Україна Краматорськ DNF
5002 Артем Козлов 2000 M Ua Україна Краматорськ 24:22
5003 Дмитрий Войченко 1992 M Ua Україна Краматорськ DNS
5004 Ганна Голопьорова 1988 F Ua Україна Краматорськ DNS
5005 Роман Кошмал 1996 M Ua Україна Київ DNF
5006 Олег Игоревич Филипчук 1980 M Ua Україна Славянск 24:38
5007 Оксана Филипчук 1987 F Ua Україна Славянск Тисида 39:02
5008 Людмила Шмитько 1987 F Ua Україна Краматорск DNS
5009 Андрій Тєрьошкін 1990 M Ua Україна Краматорськ toBeUkrainian 25:25
5010 Ірина Малишева 1979 F Ua Україна Kyiv 30:28
5011 Анастасiя Максiмова 1989 F Ua Україна Краматорськ 30:19
5012 Максим Самсонов 1996 M Ua Україна Білозерське DNS
5013 Антон Хващинский 1982 M Ua Україна Краматорськ DNS
5014 Yuliya Gumeniuk 1983 F Ua Україна Вишгород DNS
5015 Олексій Кулаков 1988 M Ua Україна Краматорськ 25:42
5016 Черноруцька Марiя 1999 F Ua Україна Краматорськ DNS
5017 Dmytro Lishchuk 1989 M Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/AC Panda 19:15
5018 Оксана Майданова 1985 F Ua Україна Краматорськ DNS
5019 Эдуард Маслов 1995 M Ua Україна Краматорск Здоровый выбор DNS
5020 Вадим Яковенко 1990 M Ua Україна Краматорск НКМЗ-Автоматика DNS
5021 Ігор Пономаренко 1984 M Ua Україна Олександрівка DNS
5022 Денис Буць 1992 M Ua Україна Краматорск DNS
5023 Олена Чистюніна 1971 F Ua Україна Краматорск 36:53
5024 Егор Таран 2001 M Ua Україна Краматорск 26:52
5025 Альона Кравченко 1988 F Ua Україна Київ AC "Panda" DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу