Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Дата
23 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Краматорськ
Cайт
https://www.facebook.com/events/1902131490115052
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 21,097 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 2098 Тарас Сало SC ULTRA 01:08:18
2 2 M 2005 Денис Слободянюк 01:16:40
3 1 F 2106 Олена Шурхно 01:19:32
4 3 M 2137 Андрій Балан 01:23:42
5 4 M 2053 Сергей Проневич Військова частина 3012 НГУ 01:27:09
6 2 F 2121 Светлана Шойлица 01:28:55
7 5 M 2017 Сергій Котолевський Running CLUB Poltava 01:29:40
8 6 M 2050 Віталій Волошин 01:31:47
9 7 M 2128 Олег Тимофеенко SAFARI TRI MASTERS 01:32:25
10 8 M 2086 Денис Гаврилов 01:34:02
11 3 F 2076 Віктор Якубинський Полісся UA 01:34:36
12 9 M 2038 Александр Дрипа КЛБ "Белоцерковский марафон" 01:34:43
13 10 M 2136 Константин Твердохлеб 01:35:15
14 11 M 2112 александр дьяченко 01:36:07
15 12 M 2054 Вадим Стрик 01:36:27
16 13 M 2141 Олександр Кучер 01:37:22
17 14 M 2057 Іван Титарь 01:38:34
18 15 M 2071 Сергій Пулінець ДМК "Гармония" 01:39:14
19 16 M 2001 Сергій Василевич #побігли 01:39:23
20 17 M 2123 Алексей Долинский 01:39:46
21 18 M 2045 Максим Рябоконь AC Panda 01:40:04
22 19 M 2159 Роман Ерохин 01:40:37
23 20 M 2024 Максим Анісимов 01:41:03
24 21 M 2102 Василь Кіршак 01:41:04
25 22 M 2100 Сергiй Туник 01:42:25
Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

Дата
23 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Краматорськ
Cайт
https://www.facebook.com/events/1902131490115052
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 21,097 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 2098 Тарас Сало SC ULTRA 01:08:18
2 2 M 2005 Денис Слободянюк 01:16:40
3 1 F 2106 Олена Шурхно 01:19:32
4 3 M 2137 Андрій Балан 01:23:42
5 4 M 2053 Сергей Проневич Військова частина 3012 НГУ 01:27:09
6 2 F 2121 Светлана Шойлица 01:28:55
7 5 M 2017 Сергій Котолевський Running CLUB Poltava 01:29:40
8 6 M 2050 Віталій Волошин 01:31:47
9 7 M 2128 Олег Тимофеенко SAFARI TRI MASTERS 01:32:25
10 8 M 2086 Денис Гаврилов 01:34:02
11 3 F 2076 Віктор Якубинський Полісся UA 01:34:36
12 9 M 2038 Александр Дрипа КЛБ "Белоцерковский марафон" 01:34:43
13 10 M 2136 Константин Твердохлеб 01:35:15
14 11 M 2112 александр дьяченко 01:36:07
15 12 M 2054 Вадим Стрик 01:36:27
16 13 M 2141 Олександр Кучер 01:37:22
17 14 M 2057 Іван Титарь 01:38:34
18 15 M 2071 Сергій Пулінець ДМК "Гармония" 01:39:14
19 16 M 2001 Сергій Василевич #побігли 01:39:23
20 17 M 2123 Алексей Долинский 01:39:46
21 18 M 2045 Максим Рябоконь AC Panda 01:40:04
22 19 M 2159 Роман Ерохин 01:40:37
23 20 M 2024 Максим Анісимов 01:41:03
24 21 M 2102 Василь Кіршак 01:41:04
25 22 M 2100 Сергiй Туник 01:42:25


Партнери та організатори заходу