Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

21,097 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Максим Єфімов 1974 M Ua Україна Краматорськ
2001 Сергій Василевич 1973 M Ua Україна Олександрівка
2002 Михайло Шерстюк 1994 M Ua Україна Краматорськ
2003 Олeна Бугайова 1981 F Ua Україна Краматорськ
2004 Наталія Батрак 1988 F Ua Україна Харкiв
2005 Денис Слободянюк 1987 M Ua Україна Вінниця
2006 Ігор Биханов 1985 M Ua Україна Соледар NaCl
2007 Сергій Богукалець 1989 M Ua Україна Чернiгiв
2008 Ігор Олексієнко 1987 M Ua Україна Буча TOP RUNNERS
2009 Анна Омельченко 1994 F Ua Україна Дружківка
2010 Геннадій Мойсеєнко 1965 M Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (NB Toprunners)
2011 Виктория Трофимова 1986 F Md Молдова Рыбница Running Red Squirrels
2012 Тетяна Угнівенко 1976 F Ua Україна Миколаївка
2013 Алексей Герасимук 1976 M Ua Україна Киев
2014 Світлана Шевченко 1971 F Ua Україна Київ
2015 Владимир Голияд 1972 M Ua Україна Київ синдром Д
2016 Igor Toporkov 1982 M Ua Україна Київ
2017 Сергій Котолевський 1988 M Ua Україна Краматорськ
2018 Oleksii Sierik 1981 M Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
2019 Юрій Оваденко 1979 M Ua Україна Київ
2020 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners
2021 Александр Крижевич 1994 M Ua Україна Одесса
2022 Дмитрий Рудаков 1989 M Ua Україна Краматорск
2023 Ігор Дєговцов 1988 M Ua Україна Київ
2024 Максим Анісимов 1994 M Ua Україна Краматорськ

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

21,097 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Максим Єфімов 1974 M Ua Україна Краматорськ
2001 Сергій Василевич 1973 M Ua Україна Олександрівка
2002 Михайло Шерстюк 1994 M Ua Україна Краматорськ
2003 Олeна Бугайова 1981 F Ua Україна Краматорськ
2004 Наталія Батрак 1988 F Ua Україна Харкiв
2005 Денис Слободянюк 1987 M Ua Україна Вінниця
2006 Ігор Биханов 1985 M Ua Україна Соледар NaCl
2007 Сергій Богукалець 1989 M Ua Україна Чернiгiв
2008 Ігор Олексієнко 1987 M Ua Україна Буча TOP RUNNERS
2009 Анна Омельченко 1994 F Ua Україна Дружківка
2010 Геннадій Мойсеєнко 1965 M Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (NB Toprunners)
2011 Виктория Трофимова 1986 F Md Молдова Рыбница Running Red Squirrels
2012 Тетяна Угнівенко 1976 F Ua Україна Миколаївка
2013 Алексей Герасимук 1976 M Ua Україна Киев
2014 Світлана Шевченко 1971 F Ua Україна Київ
2015 Владимир Голияд 1972 M Ua Україна Київ синдром Д
2016 Igor Toporkov 1982 M Ua Україна Київ
2017 Сергій Котолевський 1988 M Ua Україна Краматорськ
2018 Oleksii Sierik 1981 M Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
2019 Юрій Оваденко 1979 M Ua Україна Київ
2020 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners
2021 Александр Крижевич 1994 M Ua Україна Одесса
2022 Дмитрий Рудаков 1989 M Ua Україна Краматорск
2023 Ігор Дєговцов 1988 M Ua Україна Київ
2024 Максим Анісимов 1994 M Ua Україна Краматорськ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу