Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

21,097 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Максим Єфімов 1974 M Ua Україна Краматорськ 01:57:59
2001 Сергій Василевич 1973 M Ua Україна Олександрівка #побігли 01:39:23
2002 Михайло Шерстюк 1994 M Ua Україна Краматорськ 02:05:47
2003 Олeна Бугайова 1981 F Ua Україна Краматорськ DNS
2004 Наталія Батрак 1988 F Ua Україна Харкiв 02:09:07
2005 Денис Слободянюк 1987 M Ua Україна Вінниця 01:16:40
2006 Ігор Биханов 1985 M Ua Україна Соледар NaCl 01:45:12
2007 Сергій Богукалець 1989 M Ua Україна Чернiгiв DNF
2008 Alexey Mogylevskyi 1991 M Ua Україна Макіївка КОД (Краматорський онкологічний диспансер) DNF
2009 Анна Омельченко 1994 F Ua Україна Шахове DNS
2010 Валерий Глиняный 1956 M Ua Україна Краматорск 01:44:02
2011 Виктория Трофимова 1986 F Md Молдова Рыбница Running Red Squirrels DNS
2012 Тетяна Угнівенко 1976 F Ua Україна Миколаївка 02:00:55
2013 Алексей Герасимук 1976 M Ua Україна Киев 02:02:22
2014 Світлана Шевченко 1971 F Ua Україна Київ DNF
2015 Владимир Голияд 1972 M Ua Україна Київ синдром Д 01:43:04
2016 Igor Toporkov 1982 M Ua Україна Київ TopRunners DNF
2017 Сергій Котолевський 1988 M Ua Україна Краматорськ Running CLUB Poltava 01:29:40
2018 Oleksii Sierik 1981 M Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB DNS
2019 Юрій Оваденко 1979 M Ua Україна Київ 02:10:45
2020 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners DNS
2021 Александр Крижевич 1994 M Ua Україна Одесса 02:02:07
2022 Дмитрий Рудаков 1989 M Ua Україна Краматорск DNS
2023 Ігор Дєговцов 1988 M Ua Україна Київ DNS
2024 Максим Анісимов 1994 M Ua Україна Краматорськ 01:41:03

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

21,097 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Максим Єфімов 1974 M Ua Україна Краматорськ 01:57:59
2001 Сергій Василевич 1973 M Ua Україна Олександрівка #побігли 01:39:23
2002 Михайло Шерстюк 1994 M Ua Україна Краматорськ 02:05:47
2003 Олeна Бугайова 1981 F Ua Україна Краматорськ DNS
2004 Наталія Батрак 1988 F Ua Україна Харкiв 02:09:07
2005 Денис Слободянюк 1987 M Ua Україна Вінниця 01:16:40
2006 Ігор Биханов 1985 M Ua Україна Соледар NaCl 01:45:12
2007 Сергій Богукалець 1989 M Ua Україна Чернiгiв DNF
2008 Alexey Mogylevskyi 1991 M Ua Україна Макіївка КОД (Краматорський онкологічний диспансер) DNF
2009 Анна Омельченко 1994 F Ua Україна Шахове DNS
2010 Валерий Глиняный 1956 M Ua Україна Краматорск 01:44:02
2011 Виктория Трофимова 1986 F Md Молдова Рыбница Running Red Squirrels DNS
2012 Тетяна Угнівенко 1976 F Ua Україна Миколаївка 02:00:55
2013 Алексей Герасимук 1976 M Ua Україна Киев 02:02:22
2014 Світлана Шевченко 1971 F Ua Україна Київ DNF
2015 Владимир Голияд 1972 M Ua Україна Київ синдром Д 01:43:04
2016 Igor Toporkov 1982 M Ua Україна Київ TopRunners DNF
2017 Сергій Котолевський 1988 M Ua Україна Краматорськ Running CLUB Poltava 01:29:40
2018 Oleksii Sierik 1981 M Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB DNS
2019 Юрій Оваденко 1979 M Ua Україна Київ 02:10:45
2020 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners DNS
2021 Александр Крижевич 1994 M Ua Україна Одесса 02:02:07
2022 Дмитрий Рудаков 1989 M Ua Україна Краматорск DNS
2023 Ігор Дєговцов 1988 M Ua Україна Київ DNS
2024 Максим Анісимов 1994 M Ua Україна Краматорськ 01:41:03

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу