Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

42,195 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Олександр Швачка 1977 M Ua Україна Харкiв SAFARI RUN 03:18:41
3 Олександр Катрич 1989 M Ua Україна Краматорск, Донецкая обл. DNF
4 Григорій Трохимчук 1991 M Ua Україна Коломия ЗСУ 03:39:36
5 Володимир Тiняков 1966 M Ua Україна Киев 03:42:19
6 Владимир Болдырев 1965 M Ua Україна Куп'янськ Клуб "Локомотив" Южная железная дорога 03:41:45
7 Юлия Гетта 1990 F Ua Україна Краматорск DNF
8 Oleksandr Volkov 1963 M Ua Україна Kyiv Runday Obolon Kyiv 04:12:20
9 Oleh Timchenko 1984 M Ua Україна Kramatorsk ZSU 03:55:05
10 Александр Мозговой 1975 M Ua Україна Харкiв МК Харьков 03:11:40
11 Ірина Галстян 1978 F Ua Україна Київ SC "Scientist" 04:46:43
12 Руслан Бездітний 1991 M Ua Україна Київ DNF
13 Юрій Мануільчик 1994 M Ua Україна Млинів 04:37:02
14 Наталія Юрова 1989 F Ua Україна Краматорськ Мамочки Краматорска DNF
15 Эдуард Мельников 1973 M Ua Україна Краматорск DNS
16 Константин Железов 1969 M Ua Україна Київ 42195.kiev.ua DNS
17 Тарас Шаматайло 1982 M Ua Україна Київ DNS
18 Іван Кравчук 1985 M Ua Україна Чернівці DNS
19 Володимир Хахуля 1986 M Ua Україна Сумы DNS
20 Олег Русалим 1968 M Ua Україна Мирноград 04:25:20
21 Антон Колесніков 1986 M Ua Україна Краматорськ DNS
22 Юрий Бесков 1974 M Ua Україна Дніпро Youtube: канал "Бегать здорово" DNF
23 Шкодінов Ігор 1983 M Ua Україна Дружківка 02:51:23
24 Ігор Михалевич 1983 M Ua Україна Борислав СК "Науковець" DNF
25 Евгений Кузьмин 1987 M Ua Україна Краматорск 03:41:29
26 Cyprian Czop 1975 M Pl Польща Lubartów ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО РКЦ ПОЛТАВА 03:11:31

Учасники також реєструються на

Small_4c4eeca5a98d5e31e13962c3f5a95e40

ПЕРШИЙ МАРАФОН “НАШ КРАМАТОРСЬК”

42,195 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Олександр Швачка 1977 M Ua Україна Харкiв SAFARI RUN 03:18:41
3 Олександр Катрич 1989 M Ua Україна Краматорск, Донецкая обл. DNF
4 Григорій Трохимчук 1991 M Ua Україна Коломия ЗСУ 03:39:36
5 Володимир Тiняков 1966 M Ua Україна Киев 03:42:19
6 Владимир Болдырев 1965 M Ua Україна Куп'янськ Клуб "Локомотив" Южная железная дорога 03:41:45
7 Юлия Гетта 1990 F Ua Україна Краматорск DNF
8 Oleksandr Volkov 1963 M Ua Україна Kyiv Runday Obolon Kyiv 04:12:20
9 Oleh Timchenko 1984 M Ua Україна Kramatorsk ZSU 03:55:05
10 Александр Мозговой 1975 M Ua Україна Харкiв МК Харьков 03:11:40
11 Ірина Галстян 1978 F Ua Україна Київ SC "Scientist" 04:46:43
12 Руслан Бездітний 1991 M Ua Україна Київ DNF
13 Юрій Мануільчик 1994 M Ua Україна Млинів 04:37:02
14 Наталія Юрова 1989 F Ua Україна Краматорськ Мамочки Краматорска DNF
15 Эдуард Мельников 1973 M Ua Україна Краматорск DNS
16 Константин Железов 1969 M Ua Україна Київ 42195.kiev.ua DNS
17 Тарас Шаматайло 1982 M Ua Україна Київ DNS
18 Іван Кравчук 1985 M Ua Україна Чернівці DNS
19 Володимир Хахуля 1986 M Ua Україна Сумы DNS
20 Олег Русалим 1968 M Ua Україна Мирноград 04:25:20
21 Антон Колесніков 1986 M Ua Україна Краматорськ DNS
22 Юрий Бесков 1974 M Ua Україна Дніпро Youtube: канал "Бегать здорово" DNF
23 Шкодінов Ігор 1983 M Ua Україна Дружківка 02:51:23
24 Ігор Михалевич 1983 M Ua Україна Борислав СК "Науковець" DNF
25 Евгений Кузьмин 1987 M Ua Україна Краматорск 03:41:29
26 Cyprian Czop 1975 M Pl Польща Lubartów ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО РКЦ ПОЛТАВА 03:11:31

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу