Small_2853a48f3c8bd53f1378db55293577f4

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

500 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Слободянюк Поліна 2008 Ж Ua Україна Дніпро
102 Олександр Кравець 2009 Ч Ua Україна Дніпро
103 Софія Кравець 2007 Ж Ua Україна Дніпропетровск
104 Даниил Хлевной 2008 Ч Ua Україна Дніпро
105 Юля Пыхунина 2007 Ж Ua Україна Днепр
106 назар комзюк 2010 Ч Ua Україна Дніпродзержинськ
107 Всеволод Бураков 2008 Ч Ua Україна Днепр
108 Anastasia Avdeeva 2008 Ж Ua Україна Dnipro
109 Єгор Камєшков 2008 Ч Ua Україна Дніпро МК "RunОк"
110 Илья Антков 2008 Ч Ua Україна Дніпро
111 Андрей Бурцев 2009 Ч Ua Україна Дніпро
112 Назарий Бурцев 2009 Ч Ua Україна Дніпро
113 Поліна Циклаурі 2007 Ж Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)
114 Вера Макодзеба 2010 Ж Ua Україна Днепр
115 Варя Аношкина 2010 Ж Ua Україна Днiпро
116 Аліса Прокопенко 2010 Ж Ua Україна Дніпро
117 Тимофій Ковальов 2010 Ч Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)
118 Зоряна Половко 2007 Ж Ua Україна Днепр
119 Арина Котляр 2010 Ж Ua Україна Dnepropetrovsk
120 Назар Клокун 2007 Ч Ua Україна Дніпро
121 Володимир Воронцов 1995 Ua Україна Дніпрo Крихта
122 Eden Balykin 2009 Ж Il Ізраїль Netanya
123 Артем Лашко 2009 Ч Ua Україна Дніпро
124 Артем Стороженко 2008 Ч Ua Україна Дніпро
125 Марк Черечеча 2008 Ч Ua Україна Дніпро

Учасники також реєструються на

Small_2853a48f3c8bd53f1378db55293577f4

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

500 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Слободянюк Поліна 2008 Ж Ua Україна Дніпро
102 Олександр Кравець 2009 Ч Ua Україна Дніпро
103 Софія Кравець 2007 Ж Ua Україна Дніпропетровск
104 Даниил Хлевной 2008 Ч Ua Україна Дніпро
105 Юля Пыхунина 2007 Ж Ua Україна Днепр
106 назар комзюк 2010 Ч Ua Україна Дніпродзержинськ
107 Всеволод Бураков 2008 Ч Ua Україна Днепр
108 Anastasia Avdeeva 2008 Ж Ua Україна Dnipro
109 Єгор Камєшков 2008 Ч Ua Україна Дніпро МК "RunОк"
110 Илья Антков 2008 Ч Ua Україна Дніпро
111 Андрей Бурцев 2009 Ч Ua Україна Дніпро
112 Назарий Бурцев 2009 Ч Ua Україна Дніпро
113 Поліна Циклаурі 2007 Ж Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)
114 Вера Макодзеба 2010 Ж Ua Україна Днепр
115 Варя Аношкина 2010 Ж Ua Україна Днiпро
116 Аліса Прокопенко 2010 Ж Ua Україна Дніпро
117 Тимофій Ковальов 2010 Ч Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)
118 Зоряна Половко 2007 Ж Ua Україна Днепр
119 Арина Котляр 2010 Ж Ua Україна Dnepropetrovsk
120 Назар Клокун 2007 Ч Ua Україна Дніпро
121 Володимир Воронцов 1995 Ua Україна Дніпрo Крихта
122 Eden Balykin 2009 Ж Il Ізраїль Netanya
123 Артем Лашко 2009 Ч Ua Україна Дніпро
124 Артем Стороженко 2008 Ч Ua Україна Дніпро
125 Марк Черечеча 2008 Ч Ua Україна Дніпро

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу