Small_2853a48f3c8bd53f1378db55293577f4

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

1000 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Ельдар Теодорович 2005 Ч Ua Україна Днiпро
202 Анна Буракова 2006 Ж Ua Україна Днепр
203 Елизавета Трач 2004 Ж Ua Україна Новомосковск ДЮСШ
204 Дар'я Молокова 2003 Ж Ua Україна Новомосковський р-н с. Новотроіцьке
205 Анастасія Лагода 2006 Ж Ua Україна Новомосковський р-н с. Новотроїцке
206 Іван Фазулін 2005 Ч Ua Україна Дніпро
207 Артем Приходько 2004 Ч Ua Україна Дніпро
208 Максим Шаринов 2002 Ч Ua Україна Дніпро
209 Вероніка Чалик 2005 Ж Ua Україна Дніпро
210 Илья Явтушенко 2006 Ч Ua Україна Днипро
211 Ольга Масленникова 1973 Ua Україна Днепр Start Dnipro
212 Nataly Balykin 2006 Ж Il Ізраїль Netanya
213 Юлия Стец 2004 Ж Ua Україна Днепр
214 Егор Беднюк 2005 Ч Ua Україна Днепр
215 Иван Конопкин 2005 Ч Ua Україна Днепр
216 Михаил Ткаченко 2006 Ч Ua Україна Днепр
217 Дарья Цимиренко 2003 Ж Ua Україна Днепр
218 Полина Лубенец 2005 Ж Ua Україна Днепр
219 Дмитро Панченко 2002 Ч Ua Україна Дніпрo
220 Платон Лебедь 2002 Ч Ua Україна Новомосковск
221 Павел Семенюк 2003 Ч Ua Україна Днепр
222 Влад Шпортько 2005 Ч Ua Україна Днепр
223 Платон Лебедь 2002 Ч Ua Україна Новомосковск
224 Максим Кам'янович 2002 Ч Ua Україна Дніпро
225 Елизавета Огородниченко 2004 Ж Ua Україна Днепр

Учасники також реєструються на

Small_2853a48f3c8bd53f1378db55293577f4

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

1000 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Ельдар Теодорович 2005 Ч Ua Україна Днiпро
202 Анна Буракова 2006 Ж Ua Україна Днепр
203 Елизавета Трач 2004 Ж Ua Україна Новомосковск ДЮСШ
204 Дар'я Молокова 2003 Ж Ua Україна Новомосковський р-н с. Новотроіцьке
205 Анастасія Лагода 2006 Ж Ua Україна Новомосковський р-н с. Новотроїцке
206 Іван Фазулін 2005 Ч Ua Україна Дніпро
207 Артем Приходько 2004 Ч Ua Україна Дніпро
208 Максим Шаринов 2002 Ч Ua Україна Дніпро
209 Вероніка Чалик 2005 Ж Ua Україна Дніпро
210 Илья Явтушенко 2006 Ч Ua Україна Днипро
211 Ольга Масленникова 1973 Ua Україна Днепр Start Dnipro
212 Nataly Balykin 2006 Ж Il Ізраїль Netanya
213 Юлия Стец 2004 Ж Ua Україна Днепр
214 Егор Беднюк 2005 Ч Ua Україна Днепр
215 Иван Конопкин 2005 Ч Ua Україна Днепр
216 Михаил Ткаченко 2006 Ч Ua Україна Днепр
217 Дарья Цимиренко 2003 Ж Ua Україна Днепр
218 Полина Лубенец 2005 Ж Ua Україна Днепр
219 Дмитро Панченко 2002 Ч Ua Україна Дніпрo
220 Платон Лебедь 2002 Ч Ua Україна Новомосковск
221 Павел Семенюк 2003 Ч Ua Україна Днепр
222 Влад Шпортько 2005 Ч Ua Україна Днепр
223 Платон Лебедь 2002 Ч Ua Україна Новомосковск
224 Максим Кам'янович 2002 Ч Ua Україна Дніпро
225 Елизавета Огородниченко 2004 Ж Ua Україна Днепр

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу