Small_2853a48f3c8bd53f1378db55293577f4

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

3 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3000 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
3001 Світлана Ліщинська 1977 Ж Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
3002 Вікторія Овсієнко 1976 Ж Ua Україна Донецьк Start Dnipro
3003 Кучер Олена 1977 Ж Ua Україна Дніпро Interpipe
3004 Валерій Шило 1975 Ч Ua Україна Дніпро
3005 Анастасия Ивашенцева 1988 Ж Ua Україна Днепр
3006 Кирило Камєшков 2001 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk
3007 Людмила Майдик 1955 Ж Ua Україна Днепропетровск
3008 Наталья Корскова 1973 Ж Ua Україна Днiпро
3009 Татьяна Приходько 1976 Ж Ua Україна Дніпро
3010 Людмила Шаринова 1972 Ж Ua Україна Дніпро
3011 Дмитро Бондаренко 1986 Ч Ua Україна Дніпро
3012 Руслан Стольберг 1970 Ч Ua Україна Дніпро
3013 Таїсія Козак 1951 Ж Ua Україна Дніпро
3014 Дмитро Дашко 1992 Ч Ua Україна Дніпропетровськ MC RunOk
3015 Роман Комзюк 1984 Ч Ua Україна Кам'янське
3016 Тетяна Костюк 1991 Ж Ua Україна Арбузинка
3017 Ольга Костюк 1989 Ж Ua Україна Днепропетровск
3018 Ганна Гаджиєва 1991 Ж Ua Україна Дніпро
3019 Ольга Масленникова 1973 Ж Ua Україна Днепр
3020 Олександр Беднюк 1978 Ч Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR
3021 Евгений Балюра 1976 Ч Ua Україна Днепр
3022 Валерій Буян 1998 Ч Ua Україна Кривий Ріг
3023 Александра Лысенко 1988 Ж Ua Україна Днепр
3024 Ксения Кривенко 1991 Ж Ua Україна Новомосковск

Учасники також реєструються на

Small_2853a48f3c8bd53f1378db55293577f4

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

3 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3000 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
3001 Світлана Ліщинська 1977 Ж Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
3002 Вікторія Овсієнко 1976 Ж Ua Україна Донецьк Start Dnipro
3003 Кучер Олена 1977 Ж Ua Україна Дніпро Interpipe
3004 Валерій Шило 1975 Ч Ua Україна Дніпро
3005 Анастасия Ивашенцева 1988 Ж Ua Україна Днепр
3006 Кирило Камєшков 2001 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk
3007 Людмила Майдик 1955 Ж Ua Україна Днепропетровск
3008 Наталья Корскова 1973 Ж Ua Україна Днiпро
3009 Татьяна Приходько 1976 Ж Ua Україна Дніпро
3010 Людмила Шаринова 1972 Ж Ua Україна Дніпро
3011 Дмитро Бондаренко 1986 Ч Ua Україна Дніпро
3012 Руслан Стольберг 1970 Ч Ua Україна Дніпро
3013 Таїсія Козак 1951 Ж Ua Україна Дніпро
3014 Дмитро Дашко 1992 Ч Ua Україна Дніпропетровськ MC RunOk
3015 Роман Комзюк 1984 Ч Ua Україна Кам'янське
3016 Тетяна Костюк 1991 Ж Ua Україна Арбузинка
3017 Ольга Костюк 1989 Ж Ua Україна Днепропетровск
3018 Ганна Гаджиєва 1991 Ж Ua Україна Дніпро
3019 Ольга Масленникова 1973 Ж Ua Україна Днепр
3020 Олександр Беднюк 1978 Ч Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR
3021 Евгений Балюра 1976 Ч Ua Україна Днепр
3022 Валерій Буян 1998 Ч Ua Україна Кривий Ріг
3023 Александра Лысенко 1988 Ж Ua Україна Днепр
3024 Ксения Кривенко 1991 Ж Ua Україна Новомосковск

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу