Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

1000 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
4000 Диана Дяденчук 2005 F Ua Україна Днiпро нет
4001 Егор Обухов 2006 M Ua Україна Днепр
4002 Софья Корскова 2006 F Ua Україна Днепр
4003 Софья Корскова 2006 F Ua Україна Днепр
4004 Софья Корскова 2006 F Ua Україна Днепр СДЮСШ 3
4005 Яків Гонтар 2005 M Ua Україна Дніпро
4006 Дар'я Молокова 2003 F Ua Україна Новомосковський р-н с. Новотроіцьке
4007 Анастасия Лагода 2006 F Ua Україна Новомосковский р-н с. Новотроицкое
4008 Ельдар Теодорович 2005 M Ua Україна Днiпро
4009 Анастасия Подчасова 2003 F Ua Україна
4010 Елизавета Трач 2004 F Ua Україна Новомосковск ДЮСШ
4011 Вероніка Чалик 2005 F Ua Україна Дніпро
4012 Анастасия Панченко 2006 F Ua Україна Желтые Воды
4013 Белов Илья 2004 M Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ
4014 Калашникова София 2004 F Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ
4015 Дмитро Панченко 2002 M Ua Україна Дніпрo
4016 Александра Портянко 2003 F Ua Україна Днiпро
4017 Віктор Білоус 2004 M Ua Україна Камянське
4018 Костянтин Гезенко 2006 M Ua Україна Дніпрo
4019 Катерина Зюкова 2005 F Ua Україна Дніпро
4020 Білоус Віктор 2004 M Ua Україна Камянське Патрульна полііція Дніпра
4021 Приходько Артем 2004 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5
4022 Артемьев Денис 2003 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5
4023 Бондарчук Ярослав 2004 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5
4024 Варнавский Никита 2003 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

1000 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
4000 Диана Дяденчук 2005 F Ua Україна Днiпро нет
4001 Егор Обухов 2006 M Ua Україна Днепр
4002 Софья Корскова 2006 F Ua Україна Днепр
4003 Софья Корскова 2006 F Ua Україна Днепр
4004 Софья Корскова 2006 F Ua Україна Днепр СДЮСШ 3
4005 Яків Гонтар 2005 M Ua Україна Дніпро
4006 Дар'я Молокова 2003 F Ua Україна Новомосковський р-н с. Новотроіцьке
4007 Анастасия Лагода 2006 F Ua Україна Новомосковский р-н с. Новотроицкое
4008 Ельдар Теодорович 2005 M Ua Україна Днiпро
4009 Анастасия Подчасова 2003 F Ua Україна
4010 Елизавета Трач 2004 F Ua Україна Новомосковск ДЮСШ
4011 Вероніка Чалик 2005 F Ua Україна Дніпро
4012 Анастасия Панченко 2006 F Ua Україна Желтые Воды
4013 Белов Илья 2004 M Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ
4014 Калашникова София 2004 F Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ
4015 Дмитро Панченко 2002 M Ua Україна Дніпрo
4016 Александра Портянко 2003 F Ua Україна Днiпро
4017 Віктор Білоус 2004 M Ua Україна Камянське
4018 Костянтин Гезенко 2006 M Ua Україна Дніпрo
4019 Катерина Зюкова 2005 F Ua Україна Дніпро
4020 Білоус Віктор 2004 M Ua Україна Камянське Патрульна полііція Дніпра
4021 Приходько Артем 2004 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5
4022 Артемьев Денис 2003 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5
4023 Бондарчук Ярослав 2004 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5
4024 Варнавский Никита 2003 M Ua Україна Дніпро СДЮСШОР5

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу