Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

500 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5000 Тимофій Андріанов 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5001 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5002 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5003 Даниил Хлевной 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5004 Дмітрій Рашкевич 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5005 Єгор Камєшков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро МК "RunОк" online
5006 Єлизавета Пономаренко 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5007 тамила астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5008 Владислав Комар 2009 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5009 Тамила Астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5010 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5011 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5012 Микита Комар 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5013 Игорь Евстратенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепро online
5014 Олександр Шорніков 2010 діти 7-10 Ua Україна Днiпро online
5015 Илья Антков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5016 Вячеслав Катруц 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5017 Виктория Трач 2010 діти 7-10 Ua Україна Новомосковск online
5018 Антон Пускин 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5019 Софiя Капустян 2008 діти 7-10 Ua Україна Днiпро online
5020 Тимур Мозго 2010 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5021 Аліса Прокопенко 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5022 Алиса Рябченюк 2007 діти 7-10 Ua Україна Александрия online
5023 Роман Шуличенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5024 Яна Пархоменко 2008 діти 7-10 Ua Україна Днепро online

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

500 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5000 Тимофій Андріанов 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5001 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5002 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5003 Даниил Хлевной 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5004 Дмітрій Рашкевич 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5005 Єгор Камєшков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро МК "RunОк" online
5006 Єлизавета Пономаренко 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5007 тамила астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5008 Владислав Комар 2009 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5009 Тамила Астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5010 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5011 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5012 Микита Комар 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5013 Игорь Евстратенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепро online
5014 Олександр Шорніков 2010 діти 7-10 Ua Україна Днiпро online
5015 Илья Антков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5016 Вячеслав Катруц 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5017 Виктория Трач 2010 діти 7-10 Ua Україна Новомосковск online
5018 Антон Пускин 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5019 Софiя Капустян 2008 діти 7-10 Ua Україна Днiпро online
5020 Тимур Мозго 2010 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5021 Аліса Прокопенко 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро online
5022 Алиса Рябченюк 2007 діти 7-10 Ua Україна Александрия online
5023 Роман Шуличенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр online
5024 Яна Пархоменко 2008 діти 7-10 Ua Україна Днепро online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу