Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

500 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
5000 Тимофій Андріанов 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5001 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5002 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5003 Даниил Хлевной 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5004 Дмітрій Рашкевич 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5005 Єгор Камєшков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро МК "RunОк"
5006 Єлизавета Пономаренко 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5007 тамила астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5008 Владислав Комар 2009 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5009 Тамила Астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5010 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5011 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5012 Микита Комар 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5013 Игорь Евстратенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепро
5014 Олександр Шорніков 2010 діти 7-10 Ua Україна Днiпро
5015 Илья Антков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5016 Вячеслав Катруц 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5017 Виктория Трач 2010 діти 7-10 Ua Україна Новомосковск
5018 Антон Пускин 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5019 Софiя Капустян 2008 діти 7-10 Ua Україна Днiпро
5020 Тимур Мозго 2010 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5021 Аліса Прокопенко 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5022 Алиса Рябченюк 2007 діти 7-10 Ua Україна Александрия
5023 Роман Шуличенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5024 Яна Пархоменко 2008 діти 7-10 Ua Україна Днепро

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

500 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
5000 Тимофій Андріанов 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5001 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5002 Поліна Слободянюк 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5003 Даниил Хлевной 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5004 Дмітрій Рашкевич 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5005 Єгор Камєшков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро МК "RunОк"
5006 Єлизавета Пономаренко 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5007 тамила астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5008 Владислав Комар 2009 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5009 Тамила Астахова 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5010 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5011 Вікторія Смоктій 2007 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5012 Микита Комар 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5013 Игорь Евстратенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепро
5014 Олександр Шорніков 2010 діти 7-10 Ua Україна Днiпро
5015 Илья Антков 2008 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5016 Вячеслав Катруц 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5017 Виктория Трач 2010 діти 7-10 Ua Україна Новомосковск
5018 Антон Пускин 2007 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5019 Софiя Капустян 2008 діти 7-10 Ua Україна Днiпро
5020 Тимур Мозго 2010 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5021 Аліса Прокопенко 2010 діти 7-10 Ua Україна Дніпро
5022 Алиса Рябченюк 2007 діти 7-10 Ua Україна Александрия
5023 Роман Шуличенко 2009 діти 7-10 Ua Україна Днепр
5024 Яна Пархоменко 2008 діти 7-10 Ua Україна Днепро

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу