Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

100 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2000 Камілла Кошарна 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2001 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2002 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2003 Слободянюк Іван 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2004 Ярослав Ревука 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск
2005 Тимофій Чудик 2013 діти 2-6 Ua Україна Кривий Ріг
2006 Евген Чернявський 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро
2007 Савелiй Чернявський 2013 діти 2-6 Ua Україна Днiпро
2008 Илья Шадрин 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2009 Марк Шадрин 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2010 Марiя Масалова 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм-Калиновая
2011 Арина Ковган 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ " Штурм Калиновая"
2012 Максим Евстратенко 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепро
2013 Дмитро Дорошенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2014 Степан Захаров 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2015 Мария Крук 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2016 Мілана Дуганець 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2017 Макар Карауланов 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро Штурм
2018 Марианна Якупова 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2019 Мелісса Прокопенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск
2020 Ілля Лещенко 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2021 Михаил Кучеренко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2022 Матвій Чабаненко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро
2023 Білов Володимир 2009 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ
2024 Епік Ольга 2010 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

100 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2000 Камілла Кошарна 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2001 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2002 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2003 Слободянюк Іван 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2004 Ярослав Ревука 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск
2005 Тимофій Чудик 2013 діти 2-6 Ua Україна Кривий Ріг
2006 Евген Чернявський 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро
2007 Савелiй Чернявський 2013 діти 2-6 Ua Україна Днiпро
2008 Илья Шадрин 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2009 Марк Шадрин 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2010 Марiя Масалова 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм-Калиновая
2011 Арина Ковган 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ " Штурм Калиновая"
2012 Максим Евстратенко 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепро
2013 Дмитро Дорошенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2014 Степан Захаров 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2015 Мария Крук 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2016 Мілана Дуганець 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2017 Макар Карауланов 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро Штурм
2018 Марианна Якупова 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр
2019 Мелісса Прокопенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск
2020 Ілля Лещенко 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2021 Михаил Кучеренко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро
2022 Матвій Чабаненко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро
2023 Білов Володимир 2009 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ
2024 Епік Ольга 2010 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу