Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

100 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Камілла Кошарна 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2001 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2002 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2003 Слободянюк Іван 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2004 Ярослав Ревука 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2005 Тимофій Чудик 2013 діти 2-6 Ua Україна Кривий Ріг online
2006 Евген Чернявський 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2007 Савелiй Чернявський 2013 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2008 Илья Шадрин 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2009 Марк Шадрин 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2010 Марiя Масалова 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм-Калиновая online
2011 Арина Ковган 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ " Штурм Калиновая" online
2012 Максим Евстратенко 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепро online
2013 Дмитро Дорошенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2014 Степан Захаров 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2015 Мария Крук 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2016 Мілана Дуганець 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2017 Макар Карауланов 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро Штурм online
2018 Марианна Якупова 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2019 Мелісса Прокопенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2020 Ілля Лещенко 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2021 Михаил Кучеренко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2022 Матвій Чабаненко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2023 Білов Володимир 2009 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ online
2024 Епік Ольга 2010 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ online

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

100 метрів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Камілла Кошарна 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2001 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2002 Елизавета Варавкина 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2003 Слободянюк Іван 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2004 Ярослав Ревука 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2005 Тимофій Чудик 2013 діти 2-6 Ua Україна Кривий Ріг online
2006 Евген Чернявський 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2007 Савелiй Чернявський 2013 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2008 Илья Шадрин 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2009 Марк Шадрин 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2010 Марiя Масалова 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм-Калиновая online
2011 Арина Ковган 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр ДЮЦ " Штурм Калиновая" online
2012 Максим Евстратенко 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепро online
2013 Дмитро Дорошенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2014 Степан Захаров 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2015 Мария Крук 2012 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2016 Мілана Дуганець 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2017 Макар Карауланов 2012 діти 2-6 Ua Україна Днiпро Штурм online
2018 Марианна Якупова 2011 діти 2-6 Ua Україна Днепр online
2019 Мелісса Прокопенко 2014 діти 2-6 Ua Україна Днепропетровск online
2020 Ілля Лещенко 2011 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2021 Михаил Кучеренко 2013 діти 2-6 Ua Україна Дніпро online
2022 Матвій Чабаненко 2011 діти 2-6 Ua Україна Днiпро online
2023 Білов Володимир 2009 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ online
2024 Епік Ольга 2010 Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу