Small_124b230fe3e66b91cdb628895bef8017

Zombie Run 2017

5K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Alona Sarapina 1986 Загальна Ua Україна
2 Роман Ланський 1995 Загальна Ua Україна Київ
3 Катерина Бондарчук 1996 Загальна Ua Україна Київ
4 Максим Бондарчук 1982 Загальна Ua Україна Київ
5 Анна Де 1981 Загальна Ua Україна Київ
6 Артем Пєліхов 1989 Загальна Ua Україна Краматорск
7 Амирбахман Олфатманеш 1980 Загальна Ua Україна Киев Подольский
8 Саша Павлова 1987 Загальна Ua Україна Київ
9 Daria Tanygina 1984 Загальна Ua Україна
10 Дмитро Овсійчук 1990 Загальна Ua Україна Київ
11 Константин Зиневич 1992 Загальна Ua Україна Киев
12 Катерина Цимбалюк 1987 Загальна Ua Україна Київ
13 Ірина Хлистік 1990 Загальна Ua Україна Київ
14 Андрій Білоцький 1991 Загальна Ua Україна Київ
15 Arthur Oleksin 1990 Загальна Ua Україна Київ
16 Оксана Найденко 1981 Загальна Ua Україна Київ
17 Дмитрий Ушаков 1995 Загальна Ua Україна Київ
18 Tetyana Zasanska 1985 Загальна Ua Україна Київ
19 Jackson Britton 1965 Загальна Us США williamsport 1965
20 denis skvortsov 1991 Загальна Ua Україна Києв
21 Ігор Зінчук 1995 Загальна Ua Україна Київ
22 Крістіна Григоренко 1991 Загальна Ua Україна Київ
23 Юлія Рой 1985 Загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
24 Pavlo Dubovyi 1982 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
25 Маша Роза 1989 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_124b230fe3e66b91cdb628895bef8017

Zombie Run 2017

5K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Alona Sarapina 1986 Загальна Ua Україна
2 Роман Ланський 1995 Загальна Ua Україна Київ
3 Катерина Бондарчук 1996 Загальна Ua Україна Київ
4 Максим Бондарчук 1982 Загальна Ua Україна Київ
5 Анна Де 1981 Загальна Ua Україна Київ
6 Артем Пєліхов 1989 Загальна Ua Україна Краматорск
7 Амирбахман Олфатманеш 1980 Загальна Ua Україна Киев Подольский
8 Саша Павлова 1987 Загальна Ua Україна Київ
9 Daria Tanygina 1984 Загальна Ua Україна
10 Дмитро Овсійчук 1990 Загальна Ua Україна Київ
11 Константин Зиневич 1992 Загальна Ua Україна Киев
12 Катерина Цимбалюк 1987 Загальна Ua Україна Київ
13 Ірина Хлистік 1990 Загальна Ua Україна Київ
14 Андрій Білоцький 1991 Загальна Ua Україна Київ
15 Arthur Oleksin 1990 Загальна Ua Україна Київ
16 Оксана Найденко 1981 Загальна Ua Україна Київ
17 Дмитрий Ушаков 1995 Загальна Ua Україна Київ
18 Tetyana Zasanska 1985 Загальна Ua Україна Київ
19 Jackson Britton 1965 Загальна Us США williamsport 1965
20 denis skvortsov 1991 Загальна Ua Україна Києв
21 Ігор Зінчук 1995 Загальна Ua Україна Київ
22 Крістіна Григоренко 1991 Загальна Ua Україна Київ
23 Юлія Рой 1985 Загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
24 Pavlo Dubovyi 1982 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
25 Маша Роза 1989 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу