Small_9470ed5f8eb2ebb2bf4901e12ff8d299

Другий забіг з собаками

1km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Анна Попович 1988 Загальна Ua Україна Киев
2 Наталия Кацапчук 1989 Загальна Ua Україна Киев
3 Наталія Якимець 1985 Загальна Ua Україна Київ 6298
4 Nataly Kobzarenko 1988 Загальна Ua Україна Kyiv
5 Анна Євченко 2000 Загальна Ua Україна Київ
6 Віталій Скоробогатий 1984 Загальна Ua Україна Київ
7 Людмила Смольнікова 1996 Загальна Ua Україна Києві
8 Руслана Филимонова 2003 Загальна Ua Україна Київ
9 Тетяна Височанська 1994 Загальна Ua Україна Біла Церква, Київської обл.
10 Олександра Бріженюк 2005 Загальна Ua Україна Київ
11 Катерина Пєшко 1988 Загальна Ua Україна Київ
12 Дмитро Вербицький 1988 Загальна Ua Україна Київ
13 Artem Verhun 1984 Загальна Ua Україна Київ
14 Володимир Денисенко 1992 Загальна Ua Україна Київ
15 Варвара Мейріс 1984 Загальна Ua Україна Київ
16 Ірина Карловська 1983 Загальна Ua Україна Київ
17 Павло Єгоров 1991 Загальна Ua Україна Київ
18 Сергій Успенський 1992 Загальна Ua Україна Киев
19 Полина Галка 2006 Загальна Ua Україна Київ
20 Валентина Могилевич 1977 Загальна Ua Україна Київ самовигул
21 Наталія Козинець 1985 Загальна Ua Україна Киев
22 Татьяна Тарасова 1957 Загальна Ua Україна Київ
23 Євген Бродський 1981 Загальна Ua Україна Київ Альфа дог
24 Євгенія Піддубна-Смирнова 1986 Загальна Ua Україна
25 Юлия Поддубная 1962 Загальна Ua Україна Кременчуг

Учасники також реєструються на

Small_9470ed5f8eb2ebb2bf4901e12ff8d299

Другий забіг з собаками

1km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Анна Попович 1988 Загальна Ua Україна Киев
2 Наталия Кацапчук 1989 Загальна Ua Україна Киев
3 Наталія Якимець 1985 Загальна Ua Україна Київ 6298
4 Nataly Kobzarenko 1988 Загальна Ua Україна Kyiv
5 Анна Євченко 2000 Загальна Ua Україна Київ
6 Віталій Скоробогатий 1984 Загальна Ua Україна Київ
7 Людмила Смольнікова 1996 Загальна Ua Україна Києві
8 Руслана Филимонова 2003 Загальна Ua Україна Київ
9 Тетяна Височанська 1994 Загальна Ua Україна Біла Церква, Київської обл.
10 Олександра Бріженюк 2005 Загальна Ua Україна Київ
11 Катерина Пєшко 1988 Загальна Ua Україна Київ
12 Дмитро Вербицький 1988 Загальна Ua Україна Київ
13 Artem Verhun 1984 Загальна Ua Україна Київ
14 Володимир Денисенко 1992 Загальна Ua Україна Київ
15 Варвара Мейріс 1984 Загальна Ua Україна Київ
16 Ірина Карловська 1983 Загальна Ua Україна Київ
17 Павло Єгоров 1991 Загальна Ua Україна Київ
18 Сергій Успенський 1992 Загальна Ua Україна Киев
19 Полина Галка 2006 Загальна Ua Україна Київ
20 Валентина Могилевич 1977 Загальна Ua Україна Київ самовигул
21 Наталія Козинець 1985 Загальна Ua Україна Киев
22 Татьяна Тарасова 1957 Загальна Ua Україна Київ
23 Євген Бродський 1981 Загальна Ua Україна Київ Альфа дог
24 Євгенія Піддубна-Смирнова 1986 Загальна Ua Україна
25 Юлия Поддубная 1962 Загальна Ua Україна Кременчуг

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу