Small_02430ea27d48636288fdcf184bf29398

ЙОЛЬ. 6-й Новорічний Півмарафон

Дата
24 Грудня 2017
Початок події
12:00
Місто
Вышгород
Cайт
https://goo.gl/pMrv9v
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Дабл-міні

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 8501 Viacheslav Zubko 30:49
2 2 Ч 8468 Назар Вежичанін Rokytne Runners 32:57
3 3 Ч 8493 Максим Бондарчук 34:38
4 4 Ч 8432 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 34:55
5 5 Ч 8465 Петро Чернега SC ULTRA 36:08
6 6 Ч 8485 Іван Кудренко 38:59
7 7 Ч 8495 Владислав Мазяр ПУШЕБ 39:25
8 8 Ч 8488 Максим Кокоша 39:28
9 1 Ч 8505 Ольга Чебераха 40:41
10 9 Ч 8489 Олександр Іщенко 40:58
11 10 Ч 8464 Сергей Панченко Saucony Running Club 41:40
12 11 Ч 8430 Dmytro Vasylyk Adidas runners 42:10
13 12 Ч 8417 Oleksandr Pivovar 42:53
14 2 Ч 8423 Ангеліна Пилипенко 43:42
15 13 Ч 8487 Ярослав Пригара Live.Love 43:48
16 3 Ч 8424 Sofiya Porokhnavets 44:12
17 14 Ч 8517 Володимир Гелюта 45:12
18 4 Ч 8431 Iryna Akhmedova SPARTA RUNNERS CLUB 46:00
19 5 Ч 8461 Марина Вовк 46:42
20 15 Ч 8451 Виталий Халаберда Vetal Team 46:50
21 6 Ч 8457 Марія Бондаренко Подольский 46:52
22 16 Ч 8455 Павло Черниш Podolskiy Open Water Swimming Team 46:52
23 17 Ч 8456 Олександр Трофимов 47:11
24 7 Ч 8477 Наталья Рогоза LIVE.LOVE 48:24
25 18 Ч 8473 Михайло Козлов 48:26
Small_02430ea27d48636288fdcf184bf29398

ЙОЛЬ. 6-й Новорічний Півмарафон

Дата
24 Грудня 2017
Початок події
12:00
Місто
Вышгород
Cайт
https://goo.gl/pMrv9v
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Дабл-міні

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 8501 Viacheslav Zubko 30:49
2 2 Ч 8468 Назар Вежичанін Rokytne Runners 32:57
3 3 Ч 8493 Максим Бондарчук 34:38
4 4 Ч 8432 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 34:55
5 5 Ч 8465 Петро Чернега SC ULTRA 36:08
6 6 Ч 8485 Іван Кудренко 38:59
7 7 Ч 8495 Владислав Мазяр ПУШЕБ 39:25
8 8 Ч 8488 Максим Кокоша 39:28
9 1 Ч 8505 Ольга Чебераха 40:41
10 9 Ч 8489 Олександр Іщенко 40:58
11 10 Ч 8464 Сергей Панченко Saucony Running Club 41:40
12 11 Ч 8430 Dmytro Vasylyk Adidas runners 42:10
13 12 Ч 8417 Oleksandr Pivovar 42:53
14 2 Ч 8423 Ангеліна Пилипенко 43:42
15 13 Ч 8487 Ярослав Пригара Live.Love 43:48
16 3 Ч 8424 Sofiya Porokhnavets 44:12
17 14 Ч 8517 Володимир Гелюта 45:12
18 4 Ч 8431 Iryna Akhmedova SPARTA RUNNERS CLUB 46:00
19 5 Ч 8461 Марина Вовк 46:42
20 15 Ч 8451 Виталий Халаберда Vetal Team 46:50
21 6 Ч 8457 Марія Бондаренко Подольский 46:52
22 16 Ч 8455 Павло Черниш Podolskiy Open Water Swimming Team 46:52
23 17 Ч 8456 Олександр Трофимов 47:11
24 7 Ч 8477 Наталья Рогоза LIVE.LOVE 48:24
25 18 Ч 8473 Михайло Козлов 48:26


Партнери та організатори заходу