Small_6a314cbf4244d41b6079e39e6486d95c

THE ROLLING STONES TRAIL

50 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
69 Andrii Shymko 1996 M Ua Україна Kryvyi Rih
100 Сергій Ведміцький 1973 M Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
101 Nadiia Chumachenko 1988 F Ua Україна Київ
102 Oleksiy Pylypenko 1970 M Ua Україна Харкiв
103 Андрій Кисіль 1983 M Ua Україна Київ runONoff
104 Kostiantyn Salov 1985 M Ua Україна Київ
105 Владислав Невеселий 1982 M Ua Україна Вознесенск SapikTeam
106 Dmytro Zhyvov 1985 M Ua Україна Київ Running Coyote
107 Антон Калиняк 1987 M Ua Україна Кропивницький
108 Oleh Krupskyi 1984 M Ua Україна Vinnytsia ILR Club
109 Stanislav Yandulskyi 1981 M Ua Україна Київ
110 Dmytrii Sudariev 1987 M Ua Україна Kyiv
111 Andrii Lysenko 1986 M Ua Україна Kyiv Endurance School
112 Кирило Однокоз 1986 M Ua Україна Харьков (Украина)
113 Олена Бабіч 1982 F Ua Україна Харкiв
114 Andrew Kharchenko 1991 M Ua Україна Kharkov ПробежимВесьХарьков
115 Andrii Pylypiuk 1991 M Ua Україна Луцк
116 Олександр Мельничук 1988 M Ua Україна Херсон
117 Інна Раменська 1984 F Ua Україна Харкiв
118 Юлiя Мележик 1986 F Ua Україна Харкiв Trail Running School

Учасники також реєструються на

Small_6a314cbf4244d41b6079e39e6486d95c

THE ROLLING STONES TRAIL

50 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
69 Andrii Shymko 1996 M Ua Україна Kryvyi Rih
100 Сергій Ведміцький 1973 M Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
101 Nadiia Chumachenko 1988 F Ua Україна Київ
102 Oleksiy Pylypenko 1970 M Ua Україна Харкiв
103 Андрій Кисіль 1983 M Ua Україна Київ runONoff
104 Kostiantyn Salov 1985 M Ua Україна Київ
105 Владислав Невеселий 1982 M Ua Україна Вознесенск SapikTeam
106 Dmytro Zhyvov 1985 M Ua Україна Київ Running Coyote
107 Антон Калиняк 1987 M Ua Україна Кропивницький
108 Oleh Krupskyi 1984 M Ua Україна Vinnytsia ILR Club
109 Stanislav Yandulskyi 1981 M Ua Україна Київ
110 Dmytrii Sudariev 1987 M Ua Україна Kyiv
111 Andrii Lysenko 1986 M Ua Україна Kyiv Endurance School
112 Кирило Однокоз 1986 M Ua Україна Харьков (Украина)
113 Олена Бабіч 1982 F Ua Україна Харкiв
114 Andrew Kharchenko 1991 M Ua Україна Kharkov ПробежимВесьХарьков
115 Andrii Pylypiuk 1991 M Ua Україна Луцк
116 Олександр Мельничук 1988 M Ua Україна Херсон
117 Інна Раменська 1984 F Ua Україна Харкiв
118 Юлiя Мележик 1986 F Ua Україна Харкiв Trail Running School

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу