Small_6a314cbf4244d41b6079e39e6486d95c

THE ROLLING STONES TRAIL

25 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Антон Сердюк 1984 M Ua Україна Новая Каховка
2 Александра Рязанцева 1989 F Ua Україна Одесса
3 Олександр Скрипкін 1986 M Ua Україна Олешки Nike+ Run Club
4 Федор Дрепин 1984 M Ua Україна Киев fedordrepin.com
5 Сергій Лукашов 1975 M Ua Україна Київ SC "Scientist"
6 Petro Martynov 1984 M Ua Україна Львів VOnP TRI
7 Iryna Matviiv 1994 F Ua Україна Львів
8 Eduard Klymenko 1989 M Ua Україна Миколаїв
9 Oleg Puzanov 1982 M Ua Україна Київ SAPIK TEAM
10 Олег Спірін 1988 M Ua Україна Дніпро RunUP
11 Тарас Заруба 1985 M Ua Україна Дніпро ROUTE4YOU
12 Євген Самохвалов 1985 M Ua Україна Київ Endurance School
13 Alexander Smirnov 1986 M Ua Україна Киев CapitalTri
14 Krekhovetskyi Volodymyr 1990 M Ua Україна Івано-Франківськ
15 Roman Pichurin 1985 M Ua Україна Dnipro MC RunOk
16 Дмитро Якимов 1991 M Ua Україна Днепропетровск MC RunOk
17 Eugene Turkulevich 1976 M Ua Україна Киев Endurance School
18 Lapina Karina 1980 F Ua Україна Одесса
19 Katerina Savina 1985 F Ua Україна Odessa TriaPromotion
20 Igor Puryk 1975 M Ua Україна Kyiv KUZIN TEAM
21 Дарья Горшкова 1994 F Ua Україна Херсон Суворовец
22 Олексій Барановський 1984 M Ua Україна Київ Тарас Бульба
69 Елена Доценко 1987 F Ua Україна Київ СЕВЕР

Учасники також реєструються на

Small_6a314cbf4244d41b6079e39e6486d95c

THE ROLLING STONES TRAIL

25 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Антон Сердюк 1984 M Ua Україна Новая Каховка
2 Александра Рязанцева 1989 F Ua Україна Одесса
3 Олександр Скрипкін 1986 M Ua Україна Олешки Nike+ Run Club
4 Федор Дрепин 1984 M Ua Україна Киев fedordrepin.com
5 Сергій Лукашов 1975 M Ua Україна Київ SC "Scientist"
6 Petro Martynov 1984 M Ua Україна Львів VOnP TRI
7 Iryna Matviiv 1994 F Ua Україна Львів
8 Eduard Klymenko 1989 M Ua Україна Миколаїв
9 Oleg Puzanov 1982 M Ua Україна Київ SAPIK TEAM
10 Олег Спірін 1988 M Ua Україна Дніпро RunUP
11 Тарас Заруба 1985 M Ua Україна Дніпро ROUTE4YOU
12 Євген Самохвалов 1985 M Ua Україна Київ Endurance School
13 Alexander Smirnov 1986 M Ua Україна Киев CapitalTri
14 Krekhovetskyi Volodymyr 1990 M Ua Україна Івано-Франківськ
15 Roman Pichurin 1985 M Ua Україна Dnipro MC RunOk
16 Дмитро Якимов 1991 M Ua Україна Днепропетровск MC RunOk
17 Eugene Turkulevich 1976 M Ua Україна Киев Endurance School
18 Lapina Karina 1980 F Ua Україна Одесса
19 Katerina Savina 1985 F Ua Україна Odessa TriaPromotion
20 Igor Puryk 1975 M Ua Україна Kyiv KUZIN TEAM
21 Дарья Горшкова 1994 F Ua Україна Херсон Суворовец
22 Олексій Барановський 1984 M Ua Україна Київ Тарас Бульба
69 Елена Доценко 1987 F Ua Україна Київ СЕВЕР

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу