Small_78bc18c26cfdab071f54de81980c7400

КРОС-ТРИАТЛОН "POLISSIA CHALLENGE CUP 2017"

крос-триатлон (спринт)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
11 Сергій Панасюк 1977 Ч Ua Україна Ковель Свпортивний клуб "Ковель"
12 Антон Заіка 1992 Ч Ua Україна Київ
13 Valeriy Makaruk 1984 Ч Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК"
14 Андрій Пелех 1984 Ч Ua Україна Тернопіль Офісний планктон
15 Андрій Ямнюк 1993 Ч Ua Україна Луцьк РДЮСШ Луцький р-н.
16 Володимир Табачук 1988 Ч Ua Україна Луцьк Viking
17 Валерій Мартинюк 1993 Ч Ua Україна Луцьк
18 Юрій Наумович 1985 Ч Ua Україна Луцьк
19 Олександр Курсик 1985 Ч Ua Україна Рівне
20 Олександр Тхор 1979 Ч Ua Україна Київ
21 Andrii Pylypiuk 1991 Ч Ua Україна Луцк
22 Андрій Ковальчук 1991 Ч Ua Україна Любешів
23 Ігор Корецький 1992 Ч Ua Україна Любешів
24 Valentyn Cherniak 1979 Ч Ua Україна Луцьк СК "Лучеськ"
25 Павло Павлюк 1991 Ч Ua Україна Буцинь СЮТур
26 Олександр Теребуха 1982 Ч Ua Україна Луцьк
27 Кім Попов 1990 Ч Ua Україна Рівне RivneRunnigClub
28 Андрі Тадай 1980 Ч Ua Україна Рівне
29 Наталия Визер 1976 Ж Ua Україна Жовті Води TriTime
30 Віталій Олексюк 1994 Ч Ua Україна Володимир-Волинський
31 Андрій Крецул 1982 Ч Ua Україна Луцьк
32 Устимович Олександр 1989 Ч Ua Україна Kiev
33 Ковальчук Михайло 1985 Ч Ua Україна Kiev
34 Василь Янчин 1983 Ч Ua Україна Луцьк
35 Валерія Ткаченко 1993 Ж Ua Україна Полтава Poltava Triathlon Club

Учасники також реєструються на

Small_78bc18c26cfdab071f54de81980c7400

КРОС-ТРИАТЛОН "POLISSIA CHALLENGE CUP 2017"

крос-триатлон (спринт)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
11 Сергій Панасюк 1977 Ч Ua Україна Ковель Свпортивний клуб "Ковель"
12 Антон Заіка 1992 Ч Ua Україна Київ
13 Valeriy Makaruk 1984 Ч Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК"
14 Андрій Пелех 1984 Ч Ua Україна Тернопіль Офісний планктон
15 Андрій Ямнюк 1993 Ч Ua Україна Луцьк РДЮСШ Луцький р-н.
16 Володимир Табачук 1988 Ч Ua Україна Луцьк Viking
17 Валерій Мартинюк 1993 Ч Ua Україна Луцьк
18 Юрій Наумович 1985 Ч Ua Україна Луцьк
19 Олександр Курсик 1985 Ч Ua Україна Рівне
20 Олександр Тхор 1979 Ч Ua Україна Київ
21 Andrii Pylypiuk 1991 Ч Ua Україна Луцк
22 Андрій Ковальчук 1991 Ч Ua Україна Любешів
23 Ігор Корецький 1992 Ч Ua Україна Любешів
24 Valentyn Cherniak 1979 Ч Ua Україна Луцьк СК "Лучеськ"
25 Павло Павлюк 1991 Ч Ua Україна Буцинь СЮТур
26 Олександр Теребуха 1982 Ч Ua Україна Луцьк
27 Кім Попов 1990 Ч Ua Україна Рівне RivneRunnigClub
28 Андрі Тадай 1980 Ч Ua Україна Рівне
29 Наталия Визер 1976 Ж Ua Україна Жовті Води TriTime
30 Віталій Олексюк 1994 Ч Ua Україна Володимир-Волинський
31 Андрій Крецул 1982 Ч Ua Україна Луцьк
32 Устимович Олександр 1989 Ч Ua Україна Kiev
33 Ковальчук Михайло 1985 Ч Ua Україна Kiev
34 Василь Янчин 1983 Ч Ua Україна Луцьк
35 Валерія Ткаченко 1993 Ж Ua Україна Полтава Poltava Triathlon Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу