Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
3000 Олена Мелент'єва 1965 ж Ua Україна Дніпро
3001 Денис Медведев 1982 ч Ua Україна Дніпропетровськ
3002 Ірина Францкевич 1960 ж Ua Україна Дніпро
3003 Олег Домашенко 1979 ч Ua Україна Днепр
3004 Микита Олійник 1990 ч Ua Україна Дніпро
3005 Світлана Бекетова 1984 ж Ua Україна Дніпро
3006 Игорь Сердюк 1978 ч Ua Україна Днепр Корпорация АТБ
3007 Руслан Дудник 1985 ч Ua Україна Днепр
3008 Игорь Силюк 1978 ч Ua Україна Днепр
3009 Андрей Гомберг 1982 ч Ua Україна Днепр
3010 Лилия Варавкина 1988 ж Ua Україна Днепр
3011 Людмила Шуба 1981 ж Ua Україна Дніпро
3012 Mari Kotova 1992 ж Ua Україна Dnipro Start Dnipro
3013 Олена Каніщева 1982 ж Ua Україна Дніпро
3014 Станислав Володин 1982 ч Ua Україна Днiпро
3015 Всеволод Пионтковский 1964 ч Ua Україна Днепропетровск
3016 Анна Гороховская 1986 ж Ua Україна Днепр
3017 Людмила Гаценко 1986 ж Ua Україна Дніпро
3018 Катерина Шевцова 1994 ж Ua Україна Днiпро
3019 Олег Устимов 2002 ч Ua Україна Днепр
3020 Сергій Біланчук 1981 ч Ua Україна Днiпро
3021 Александр Яковенко 1985 ч Ua Україна Днепр Атлас-Энерго
3022 Едуард Поух 1962 ч Ua Україна Дніпро
3023 Anastasiia Bochelenkova 1992 ж Ua Україна Дніпро
3024 Акулова Наталья 1984 ж Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
3000 Олена Мелент'єва 1965 ж Ua Україна Дніпро
3001 Денис Медведев 1982 ч Ua Україна Дніпропетровськ
3002 Ірина Францкевич 1960 ж Ua Україна Дніпро
3003 Олег Домашенко 1979 ч Ua Україна Днепр
3004 Микита Олійник 1990 ч Ua Україна Дніпро
3005 Світлана Бекетова 1984 ж Ua Україна Дніпро
3006 Игорь Сердюк 1978 ч Ua Україна Днепр Корпорация АТБ
3007 Руслан Дудник 1985 ч Ua Україна Днепр
3008 Игорь Силюк 1978 ч Ua Україна Днепр
3009 Андрей Гомберг 1982 ч Ua Україна Днепр
3010 Лилия Варавкина 1988 ж Ua Україна Днепр
3011 Людмила Шуба 1981 ж Ua Україна Дніпро
3012 Mari Kotova 1992 ж Ua Україна Dnipro Start Dnipro
3013 Олена Каніщева 1982 ж Ua Україна Дніпро
3014 Станислав Володин 1982 ч Ua Україна Днiпро
3015 Всеволод Пионтковский 1964 ч Ua Україна Днепропетровск
3016 Анна Гороховская 1986 ж Ua Україна Днепр
3017 Людмила Гаценко 1986 ж Ua Україна Дніпро
3018 Катерина Шевцова 1994 ж Ua Україна Днiпро
3019 Олег Устимов 2002 ч Ua Україна Днепр
3020 Сергій Біланчук 1981 ч Ua Україна Днiпро
3021 Александр Яковенко 1985 ч Ua Україна Днепр Атлас-Энерго
3022 Едуард Поух 1962 ч Ua Україна Дніпро
3023 Anastasiia Bochelenkova 1992 ж Ua Україна Дніпро
3024 Акулова Наталья 1984 ж Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу