Small_769c98e856f40c894098e2a3f1381c8d

Genesis Music Run for Kiddo

Genesis Music Run 5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ruslan Stolberg 1972 дорослі Ua Україна Дніпро Start Dnipro
2 Світлана Ліщинська 1977 дорослі Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
3 Филатова Марина 1973 дорослі Ua Україна Днiпро Start Dnipro
4 Kateryna Synakh 1992 дорослі Ua Україна Дніпро
5 Natasha Gamaiun 1987 дорослі Ua Україна Дніпро
6 Elena Pirogova 1991 дорослі Ua Україна Dnipro
7 Тамара Барышева 1968 дорослі Ua Україна Днепр Start Dnipro
8 Александр Бродский 1980 дорослі Ua Україна Днепр
9 Юлия Макодзеба 1981 дорослі Ua Україна Днiпро
10 Inna Levchenko 1984 дорослі Ua Україна Днепр
11 Дмітрій Івченков 1978 дорослі Ua Україна Днепр Start Dnipro
12 Людмила Сон 1983 дорослі Ua Україна Днiпро
13 Олександр Купа 1984 дорослі Ua Україна Дніпро
14 Анна Капелюшко 1988 дорослі Ua Україна Дніпро Start Dnipro
15 Сергій Доколяса 1979 дорослі Ua Україна Дніпро
16 Алина Бережная 1989 дорослі Ua Україна Днепр
17 Давид Григалашвили 1980 дорослі Ua Україна Днепр
18 Olga Zharuk 1988 дорослі Ua Україна Днiпро
19 Володимир Юхимук 1971 дорослі Ua Україна Kiev
20 Sirotkina Irina 1986 дорослі Ua Україна Днепр
21 Ірина Гончар 1991 дорослі Ua Україна Днiпро
22 Іван Каплунов 1983 дорослі Ua Україна Дніпро
23 Анастасія Дар'їна 1982 дорослі Ua Україна Kiev
24 Максим Трубаченко 1988 дорослі Ua Україна Днепр
25 Альона Турчак 1984 дорослі Ua Україна Дніпро КП "БЮРО"

Учасники також реєструються на

Small_769c98e856f40c894098e2a3f1381c8d

Genesis Music Run for Kiddo

Genesis Music Run 5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ruslan Stolberg 1972 дорослі Ua Україна Дніпро Start Dnipro
2 Світлана Ліщинська 1977 дорослі Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
3 Филатова Марина 1973 дорослі Ua Україна Днiпро Start Dnipro
4 Kateryna Synakh 1992 дорослі Ua Україна Дніпро
5 Natasha Gamaiun 1987 дорослі Ua Україна Дніпро
6 Elena Pirogova 1991 дорослі Ua Україна Dnipro
7 Тамара Барышева 1968 дорослі Ua Україна Днепр Start Dnipro
8 Александр Бродский 1980 дорослі Ua Україна Днепр
9 Юлия Макодзеба 1981 дорослі Ua Україна Днiпро
10 Inna Levchenko 1984 дорослі Ua Україна Днепр
11 Дмітрій Івченков 1978 дорослі Ua Україна Днепр Start Dnipro
12 Людмила Сон 1983 дорослі Ua Україна Днiпро
13 Олександр Купа 1984 дорослі Ua Україна Дніпро
14 Анна Капелюшко 1988 дорослі Ua Україна Дніпро Start Dnipro
15 Сергій Доколяса 1979 дорослі Ua Україна Дніпро
16 Алина Бережная 1989 дорослі Ua Україна Днепр
17 Давид Григалашвили 1980 дорослі Ua Україна Днепр
18 Olga Zharuk 1988 дорослі Ua Україна Днiпро
19 Володимир Юхимук 1971 дорослі Ua Україна Kiev
20 Sirotkina Irina 1986 дорослі Ua Україна Днепр
21 Ірина Гончар 1991 дорослі Ua Україна Днiпро
22 Іван Каплунов 1983 дорослі Ua Україна Дніпро
23 Анастасія Дар'їна 1982 дорослі Ua Україна Kiev
24 Максим Трубаченко 1988 дорослі Ua Україна Днепр
25 Альона Турчак 1984 дорослі Ua Україна Дніпро КП "БЮРО"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу