Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

SUPER LIGHT

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
601 Ishchenko Volodymyr 1991 Загальна Ua Україна Ірпінь ТК Університет
602 Ігор Баньковский 1990 Загальна Ua Україна Київ INOV-8 Ukraine
603 Olga Suranova 1987 Загальна Ua Україна Одеса
604 Olena Sanchenko 1978 Загальна Ua Україна Київ
605 YANA KRUKOVSKA 2001 Загальна Ua Україна Kiev
606 Оксана Яскульська 1989 Загальна Ua Україна Ковель
607 Олександр Редькович 1978 Загальна Ua Україна Ковель
608 Андрій Солодюк 1984 Загальна Ua Україна Красилів
609 Valentyna Stashenko 1978 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
610 Oksana Khomich 1983 Загальна Ua Україна Kiev
611 Iryna Romanyuk 1986 Загальна Ua Україна Kiev
612 Світлана Славенська 1986 Загальна Ua Україна Красилів
613 Олександр Лабунець 1991 Загальна Ua Україна Київ Ring Ukraine
614 Daria Vlasenko 1993 Загальна Ua Україна Київ Melexis
615 Олексій Кубочкін 1982 Загальна Ua Україна Львів
616 Тетяна Черняшук 1990 Загальна Ua Україна Київ
617 Сергій Билим 1992 Загальна Ua Україна Київ Фактура
618 Ігор Плісов 1984 Загальна Ua Україна Стрий
619 Kostiantyn Furmanov 1983 Загальна Ua Україна
620 Олександр Рибаков 1983 Загальна Ua Україна Київ
621 Марія Шевченко 1995 Загальна Ua Україна Київ O-club
622 Галина Шипунова 1969 Загальна Ua Україна Львів
623 Тетяна Гись 1992 Загальна Ua Україна Kiev
624 Марія Філюк 2002 Загальна Ua Україна Kiev
625 Ihor Patiiuk 1980 Загальна Ua Україна Львів trafik

Учасники також реєструються на

Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

SUPER LIGHT

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
601 Ishchenko Volodymyr 1991 Загальна Ua Україна Ірпінь ТК Університет
602 Ігор Баньковский 1990 Загальна Ua Україна Київ INOV-8 Ukraine
603 Olga Suranova 1987 Загальна Ua Україна Одеса
604 Olena Sanchenko 1978 Загальна Ua Україна Київ
605 YANA KRUKOVSKA 2001 Загальна Ua Україна Kiev
606 Оксана Яскульська 1989 Загальна Ua Україна Ковель
607 Олександр Редькович 1978 Загальна Ua Україна Ковель
608 Андрій Солодюк 1984 Загальна Ua Україна Красилів
609 Valentyna Stashenko 1978 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
610 Oksana Khomich 1983 Загальна Ua Україна Kiev
611 Iryna Romanyuk 1986 Загальна Ua Україна Kiev
612 Світлана Славенська 1986 Загальна Ua Україна Красилів
613 Олександр Лабунець 1991 Загальна Ua Україна Київ Ring Ukraine
614 Daria Vlasenko 1993 Загальна Ua Україна Київ Melexis
615 Олексій Кубочкін 1982 Загальна Ua Україна Львів
616 Тетяна Черняшук 1990 Загальна Ua Україна Київ
617 Сергій Билим 1992 Загальна Ua Україна Київ Фактура
618 Ігор Плісов 1984 Загальна Ua Україна Стрий
619 Kostiantyn Furmanov 1983 Загальна Ua Україна
620 Олександр Рибаков 1983 Загальна Ua Україна Київ
621 Марія Шевченко 1995 Загальна Ua Україна Київ O-club
622 Галина Шипунова 1969 Загальна Ua Україна Львів
623 Тетяна Гись 1992 Загальна Ua Україна Kiev
624 Марія Філюк 2002 Загальна Ua Україна Kiev
625 Ihor Patiiuk 1980 Загальна Ua Україна Львів trafik

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу