Small_aee7dc21eee3fe62a2af6f1724905118

Благодійний забіг пам'яті Ігоря Брановицького

14 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
300 Сергій Глеба 1980 20-39 Ua Україна Київ
301 Сергій Ткаченко 1989 20-39 Ua Україна Київ Союз Меча и Орала
302 АЛЕКСАНДР АБАЖЕР 1986 20-39 Ua Україна Киев
303 Роман Борщ 1995 20-39 Ua Україна Київ
304 Євгенія Закревська 1980 20-39 Ua Україна Київ
305 Юлия Коршак 1984 20-39 Ua Україна Киев
306 Уляна Комарова 1995 20-39 Ua Україна Київ
307 Евгеній Бачинський 1987 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
308 Анна Іващук 1988 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
309 Ольга Рябченко 1989 20-39 Ua Україна Київ
310 Денис Бабенко 1987 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
311 Валентина Шустовицька 1968 40-54 Ua Україна Київ
312 Сергій Урин 1976 40-54 Ua Україна Київ приватно, без клубу
313 Дмитро Коростельов 1994 20-39 Ua Україна Київ
314 Анатолій Сіриченко 1975 40-54 Ua Україна Киев
315 Вадим Волох 1990 20-39 Ua Україна Киев RunBase
316 Анна Чорная 1980 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
317 Ксенія Бєлосвєтова 1986 20-39 Ua Україна Київ
318 ОЛЕКСАНДРА РАДОМСЬКА 1963 40-54 Ua Україна Київ
319 Олександр Митрошин 1988 20-39 Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club
320 Игорь Романченко 1989 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
321 Oleg Puzanov 1982 20-39 Ua Україна Київ SAPIK TEAM
322 Нина Калиевская 1982 20-39 Ua Україна Ирпень
323 Олександр Кочубеєнко 1992 20-39 Ua Україна Kyiv CapitalTri
324 Вадим Киреєв 1969 40-54 Ua Україна Київ Run Base Kyiv

Учасники також реєструються на

Small_aee7dc21eee3fe62a2af6f1724905118

Благодійний забіг пам'яті Ігоря Брановицького

14 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
300 Сергій Глеба 1980 20-39 Ua Україна Київ
301 Сергій Ткаченко 1989 20-39 Ua Україна Київ Союз Меча и Орала
302 АЛЕКСАНДР АБАЖЕР 1986 20-39 Ua Україна Киев
303 Роман Борщ 1995 20-39 Ua Україна Київ
304 Євгенія Закревська 1980 20-39 Ua Україна Київ
305 Юлия Коршак 1984 20-39 Ua Україна Киев
306 Уляна Комарова 1995 20-39 Ua Україна Київ
307 Евгеній Бачинський 1987 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
308 Анна Іващук 1988 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
309 Ольга Рябченко 1989 20-39 Ua Україна Київ
310 Денис Бабенко 1987 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
311 Валентина Шустовицька 1968 40-54 Ua Україна Київ
312 Сергій Урин 1976 40-54 Ua Україна Київ приватно, без клубу
313 Дмитро Коростельов 1994 20-39 Ua Україна Київ
314 Анатолій Сіриченко 1975 40-54 Ua Україна Киев
315 Вадим Волох 1990 20-39 Ua Україна Киев RunBase
316 Анна Чорная 1980 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
317 Ксенія Бєлосвєтова 1986 20-39 Ua Україна Київ
318 ОЛЕКСАНДРА РАДОМСЬКА 1963 40-54 Ua Україна Київ
319 Олександр Митрошин 1988 20-39 Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club
320 Игорь Романченко 1989 20-39 Ua Україна Київ KM Running Club
321 Oleg Puzanov 1982 20-39 Ua Україна Київ SAPIK TEAM
322 Нина Калиевская 1982 20-39 Ua Україна Ирпень
323 Олександр Кочубеєнко 1992 20-39 Ua Україна Kyiv CapitalTri
324 Вадим Киреєв 1969 40-54 Ua Україна Київ Run Base Kyiv

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу