Small_92f82eeb5cf2a858cfee02166e4f4548

ХІI-ий Ковельський міжнародний пробіг

Ковельський напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
20 Ірина Петренко 1963 Ж50-59 Ua Україна Київ Санчін online
21 Катерина Петренко 1988 Ж18-29 Ua Україна Буча Санчин online
22 Ілля Сергієнко 1994 Ч18-29 Ua Україна Вишгород #ArtomonovTeam online
23 Дмитро Тітов 1994 Ч18-29 Ua Україна Львів online
24 Валентин Шевчук 1982 Ч30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" online
25 Тетяна Галка 1986 Ж30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" online
26 Віталій Степанчук 1983 Ч30-39 Ua Україна Софіївська Борщагівка NRC+ online
27 Володимир Новосад 1972 Ч40-49 Ua Україна Ковель СК Ковель online
28 Ihor Patiiuk 1980 Ч30-39 Ua Україна Львів trafik online
29 Сергей Кудрявцев 1948 М60+ Ua Україна Житомир Специальная Олимпиада online
30 Владимир Синенко 1962 Ч50-59 Ua Україна Kiev online
31 Володимир Сковородка 1986 Ч30-39 Ua Україна Київ ДСНС online
32 Сергій Яриніч 1992 Ч18-29 Ua Україна Ковель online
33 Микола Чубарик 1992 Ч18-29 Ua Україна Луцьк online
34 Артур Гаврилевський 1993 Ч18-29 Ua Україна Ковель online
35 сергій марчук 1986 Ч30-39 Ua Україна Ковель ск.ковель online
36 Сергій Панасюк 1977 Ч40-49 Ua Україна Ковель Спортивний Клуб "Ковель" online
37 Liubomyr Porutskyi 1992 Ч18-29 Ua Україна Zhytomyr Nike+Run Club online
38 Олексій Попов 1982 Ч30-39 Ua Україна Вараш online
39 Анатолій Герасимчук 1962 Ч50-59 Ua Україна Луцьк online
40 Володимир Іванків 1960 Ч50-59 Ua Україна Львів ShypShyna RunClub online
41 Олександр Конюкевич 1981 Ч30-39 Ua Україна Дубно Rivne Running Club online
42 Андрій Демків 1980 Ч30-39 Ua Україна Львів online
43 Дмитрий Гусев 1984 Ч30-39 Ua Україна Житомир online
44 Петро Бортнік 1947 М60+ Ua Україна Сарни online
Small_92f82eeb5cf2a858cfee02166e4f4548

ХІI-ий Ковельський міжнародний пробіг

Ковельський напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
20 Ірина Петренко 1963 Ж50-59 Ua Україна Київ Санчін online
21 Катерина Петренко 1988 Ж18-29 Ua Україна Буча Санчин online
22 Ілля Сергієнко 1994 Ч18-29 Ua Україна Вишгород #ArtomonovTeam online
23 Дмитро Тітов 1994 Ч18-29 Ua Україна Львів online
24 Валентин Шевчук 1982 Ч30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" online
25 Тетяна Галка 1986 Ж30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" online
26 Віталій Степанчук 1983 Ч30-39 Ua Україна Софіївська Борщагівка NRC+ online
27 Володимир Новосад 1972 Ч40-49 Ua Україна Ковель СК Ковель online
28 Ihor Patiiuk 1980 Ч30-39 Ua Україна Львів trafik online
29 Сергей Кудрявцев 1948 М60+ Ua Україна Житомир Специальная Олимпиада online
30 Владимир Синенко 1962 Ч50-59 Ua Україна Kiev online
31 Володимир Сковородка 1986 Ч30-39 Ua Україна Київ ДСНС online
32 Сергій Яриніч 1992 Ч18-29 Ua Україна Ковель online
33 Микола Чубарик 1992 Ч18-29 Ua Україна Луцьк online
34 Артур Гаврилевський 1993 Ч18-29 Ua Україна Ковель online
35 сергій марчук 1986 Ч30-39 Ua Україна Ковель ск.ковель online
36 Сергій Панасюк 1977 Ч40-49 Ua Україна Ковель Спортивний Клуб "Ковель" online
37 Liubomyr Porutskyi 1992 Ч18-29 Ua Україна Zhytomyr Nike+Run Club online
38 Олексій Попов 1982 Ч30-39 Ua Україна Вараш online
39 Анатолій Герасимчук 1962 Ч50-59 Ua Україна Луцьк online
40 Володимир Іванків 1960 Ч50-59 Ua Україна Львів ShypShyna RunClub online
41 Олександр Конюкевич 1981 Ч30-39 Ua Україна Дубно Rivne Running Club online
42 Андрій Демків 1980 Ч30-39 Ua Україна Львів online
43 Дмитрий Гусев 1984 Ч30-39 Ua Україна Житомир online
44 Петро Бортнік 1947 М60+ Ua Україна Сарни online


Партнери та організатори заходу