Small_d690d1a1d2523b9241c288917dd792f4

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

Естафета 5+5+5+6.1

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник
5001 Компания Ua Artem Hladyshchuk Ua Vitalii Stalynskyi Ua Анна Гончарко Ua Дмитро Волченко
5002 КПНЗ "ДЮСШ "Україна" ЧМР        
5003 One love Ua Інна Поперешнюк Ua Карина Евтушенко Ge Бачукі Дарсанія Ua Сергій Бовтік
5004 dnepr_city Ua Володимир Дмитренко Ua Диана Калиушко Ua Сергей Коротаевский Ua Дмитрий Штувбейний
5005 Новая почта-Полтава Ua Юлия Шолудько Ua Володимир Фесенко Ua Олексій Кузнецов Ua Ольга Кузнецова
5006 Поштарі Ua Костянтин Кукуруза Ua Максим Назаруха Ua Egor Glushchenko Ua Віталій Рева
5007 Офисный планктон Ua Алла Шолудько Ua Юлия Кишинець Ua Ірина Буцька Ua Сергій Карпенко
5008 Vorskla Ua Юрій Варяниця Ua Олена Гудзь Ua Марина Климнюк Ua Денис Килівник
5009 Новая Почта-Активные и Веселые Ua Ванда Бредун Ua Юлія Зінченко Ua Татьяна Семеген Ua Сергей Ташкинов
5010 Active Bridge Cherkasy Ua Олег Волошин Ua Захар Колісніченко Ua Олександр Партицький Ua Артём Николаев
5011 Сьогодні Аврора Best Ua Максим Незвієцький Ua Анна Горшунова Ua Ростислав Воробйов Ua Вікторія Гомілко
5012 Сьогодні Аврора Today Ua Наталія Ізюмець Ua Альона Рочева Ua Аліна Діденко Ua Дмитро Дем'яненко
5013 Сьогодні Аврора Ua Сабир Сапаров Ua Віталій Жигура Ua Роман Сівковський Ua Игорь Скоробогатько
5014 ПАТ"ПААЗ" Ua Алексей Новиков      

Учасники також реєструються на

Small_d690d1a1d2523b9241c288917dd792f4

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

Естафета 5+5+5+6.1

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник
5001 Компания Ua Artem Hladyshchuk Ua Vitalii Stalynskyi Ua Анна Гончарко Ua Дмитро Волченко
5002 КПНЗ "ДЮСШ "Україна" ЧМР        
5003 One love Ua Інна Поперешнюк Ua Карина Евтушенко Ge Бачукі Дарсанія Ua Сергій Бовтік
5004 dnepr_city Ua Володимир Дмитренко Ua Диана Калиушко Ua Сергей Коротаевский Ua Дмитрий Штувбейний
5005 Новая почта-Полтава Ua Юлия Шолудько Ua Володимир Фесенко Ua Олексій Кузнецов Ua Ольга Кузнецова
5006 Поштарі Ua Костянтин Кукуруза Ua Максим Назаруха Ua Egor Glushchenko Ua Віталій Рева
5007 Офисный планктон Ua Алла Шолудько Ua Юлия Кишинець Ua Ірина Буцька Ua Сергій Карпенко
5008 Vorskla Ua Юрій Варяниця Ua Олена Гудзь Ua Марина Климнюк Ua Денис Килівник
5009 Новая Почта-Активные и Веселые Ua Ванда Бредун Ua Юлія Зінченко Ua Татьяна Семеген Ua Сергей Ташкинов
5010 Active Bridge Cherkasy Ua Олег Волошин Ua Захар Колісніченко Ua Олександр Партицький Ua Артём Николаев
5011 Сьогодні Аврора Best Ua Максим Незвієцький Ua Анна Горшунова Ua Ростислав Воробйов Ua Вікторія Гомілко
5012 Сьогодні Аврора Today Ua Наталія Ізюмець Ua Альона Рочева Ua Аліна Діденко Ua Дмитро Дем'яненко
5013 Сьогодні Аврора Ua Сабир Сапаров Ua Віталій Жигура Ua Роман Сівковський Ua Игорь Скоробогатько
5014 ПАТ"ПААЗ" Ua Алексей Новиков      

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу