Small_d690d1a1d2523b9241c288917dd792f4

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Анастасія Пасенко 1993 Ж Ua Україна Київ online
2002 Анна Ермоленко 1964 Ж Ua Україна Конотоп online
2003 Юлія Вербяна 1986 Ж Ua Україна Чернігів online
2004 Володимир Фесенко 1990 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2005 Ірина Буцька 1990 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2006 Юлія Кишинець 1987 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2007 Алла Шолудько 1991 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2008 Наталія Сухомлин 1988 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2009 Юлия Шолудько 1989 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2010 Анжела Рогачова 1986 Ж Ua Україна Київ online
2011 Марина Авдєєва 1991 Ж Ua Україна Київ online
2012 Єгор Мичко 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2013 Марина Пеха 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2014 Богдан Пеха 2002 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2015 Денис Горб 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2016 Анна Гель 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2017 Олексій Фисун 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2018 Влад Фисун 2000 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2019 Віта Демченко 1985 Ж Ua Україна Полтава online
2020 Олександр Лавський 1991 Ч Ua Україна Чернігів customs.cn online
2021 Вєра Опанасюк 1982 Ж Ua Україна Чернігів customs.cn online
2022 Віталіна Усова 1980 Ж Ua Україна Чернігів customs.cn online
2023 Ігор Заворотний 1989 Ч Ua Україна Чернігів customs.cn online
2024 Світлана Волкова 1975 Ж Ua Україна Чернігів customs.cn online
2025 Соловей Андрій 1971 Ч Ua Україна Чернігів customs.cn online

Учасники також реєструються на

Small_d690d1a1d2523b9241c288917dd792f4

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Анастасія Пасенко 1993 Ж Ua Україна Київ online
2002 Анна Ермоленко 1964 Ж Ua Україна Конотоп online
2003 Юлія Вербяна 1986 Ж Ua Україна Чернігів online
2004 Володимир Фесенко 1990 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2005 Ірина Буцька 1990 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2006 Юлія Кишинець 1987 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2007 Алла Шолудько 1991 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2008 Наталія Сухомлин 1988 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2009 Юлия Шолудько 1989 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2010 Анжела Рогачова 1986 Ж Ua Україна Київ online
2011 Марина Авдєєва 1991 Ж Ua Україна Київ online
2012 Єгор Мичко 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2013 Марина Пеха 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2014 Богдан Пеха 2002 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2015 Денис Горб 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2016 Анна Гель 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2017 Олексій Фисун 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2018 Влад Фисун 2000 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club online
2019 Віта Демченко 1985 Ж Ua Україна Полтава online
2020 Олександр Лавський 1991 Ч Ua Україна Чернігів customs.cn online
2021 Вєра Опанасюк 1982 Ж Ua Україна Чернігів customs.cn online
2022 Віталіна Усова 1980 Ж Ua Україна Чернігів customs.cn online
2023 Ігор Заворотний 1989 Ч Ua Україна Чернігів customs.cn online
2024 Світлана Волкова 1975 Ж Ua Україна Чернігів customs.cn online
2025 Соловей Андрій 1971 Ч Ua Україна Чернігів customs.cn online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу