Small_d690d1a1d2523b9241c288917dd792f4

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Александр Ермоленко 1999 Ч Ua Україна Конотоп online
1002 Євгеній Вовк 1984 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta online
1003 Катерина Подковиріна 1997 Ч Ua Україна Дніпро online
1004 Тетяна Гриценко 1979 Ж Ua Україна Київ Nova Poshta online
1005 Станіслав Дука 1993 Ч Ua Україна Семенівка Nova Poshta online
1006 Олександр Рибалко 1990 Ч Ua Україна Семенівка Nova Poshta online
1007 Ілля Сенченко 1990 Ч Ua Україна Семенівка Nova Poshta online
1008 Андрій Щербак 1981 Ч Ua Україна Київ Nova Poshta online
1009 Ірина Серебрякова 1988 Ж Ua Україна online
1010 Антон Глоба 1985 Ч Ua Україна Полтава online
1011 Ірина Супруненко 1992 Ж Ua Україна Полтава Нова Пошта online
1012 Kayla Cogle 1992 Ж Us США Прилуки online
1013 Павло Кругліков 1989 Ч Ua Україна Полтава CoreValue online
1014 Владислав Літовка 1988 Ч Ua Україна Полтава CoreValue online
1015 Юрий Воробьев 1933 Ч Ua Україна Черкаси online
1016 Нина Банных 1939 Ж Ua Україна Черкаси online
1017 Анатолий Телегин 1938 Ч Ua Україна Черкаси online
1018 Леонід Петров 1980 Ч Ua Україна Чернiгiв online
1019 Богдан Баб'яр 1984 Ч Ua Україна Чернiгiв online
1020 михайло заводенко 1995 Ч Ua Україна Чернiгiв online
1021 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець online
1022 Вадим Кохно 1978 Ч Ua Україна Київ online
1023 Валерій Величко 1975 Ч Ua Україна Полтава Running Club Poltava online
1024 Сергій Кровлайдіс 1978 Ч Ua Україна Чернігів online
1025 Андрей Кореба 1982 Ч Ua Україна Горностаевка Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 online

Учасники також реєструються на

Small_d690d1a1d2523b9241c288917dd792f4

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Александр Ермоленко 1999 Ч Ua Україна Конотоп online
1002 Євгеній Вовк 1984 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta online
1003 Катерина Подковиріна 1997 Ч Ua Україна Дніпро online
1004 Тетяна Гриценко 1979 Ж Ua Україна Київ Nova Poshta online
1005 Станіслав Дука 1993 Ч Ua Україна Семенівка Nova Poshta online
1006 Олександр Рибалко 1990 Ч Ua Україна Семенівка Nova Poshta online
1007 Ілля Сенченко 1990 Ч Ua Україна Семенівка Nova Poshta online
1008 Андрій Щербак 1981 Ч Ua Україна Київ Nova Poshta online
1009 Ірина Серебрякова 1988 Ж Ua Україна online
1010 Антон Глоба 1985 Ч Ua Україна Полтава online
1011 Ірина Супруненко 1992 Ж Ua Україна Полтава Нова Пошта online
1012 Kayla Cogle 1992 Ж Us США Прилуки online
1013 Павло Кругліков 1989 Ч Ua Україна Полтава CoreValue online
1014 Владислав Літовка 1988 Ч Ua Україна Полтава CoreValue online
1015 Юрий Воробьев 1933 Ч Ua Україна Черкаси online
1016 Нина Банных 1939 Ж Ua Україна Черкаси online
1017 Анатолий Телегин 1938 Ч Ua Україна Черкаси online
1018 Леонід Петров 1980 Ч Ua Україна Чернiгiв online
1019 Богдан Баб'яр 1984 Ч Ua Україна Чернiгiв online
1020 михайло заводенко 1995 Ч Ua Україна Чернiгiв online
1021 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець online
1022 Вадим Кохно 1978 Ч Ua Україна Київ online
1023 Валерій Величко 1975 Ч Ua Україна Полтава Running Club Poltava online
1024 Сергій Кровлайдіс 1978 Ч Ua Україна Чернігів online
1025 Андрей Кореба 1982 Ч Ua Україна Горностаевка Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу