Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 14 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4051 Віолета Науменко 2003 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4052 Тетяна Зіновська 2005 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4053 Катерина Шукліна 2004 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4054 Оксана Сухар 2003 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4055 Марія Бытюкова 2001 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4056 Єлізавета Бадрак 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4057 Анастасія Снесар 2007 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4058 Катерина Коноваленко 2003 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4059 Богдан Свірідов 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4060 Максим Кузнецов 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4061 Дарія Пономарь 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4062 Максим Лісун 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4063 Юрий Грудинин 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4064 Ярослав Свистильник 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4065 Микаель Протиар 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4066 Ева Джичковская 2006 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4067 Елизавета Борисенко 2006 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4068 Юрий Шматко 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4069 Марія Калянова 2009 F Ua Україна Полтава
4070 Анастасія Панченко 2006 F Ua Україна Жовті Води
4071 Даниил Алексеенко 2007 M Ua Україна Черкассы
4072 Дмитро Токман 2006 M Ua Україна Черкаси
4073 Валерія Костюк 2006 F Ua Україна Черкаси

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 14 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4051 Віолета Науменко 2003 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4052 Тетяна Зіновська 2005 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4053 Катерина Шукліна 2004 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4054 Оксана Сухар 2003 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4055 Марія Бытюкова 2001 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4056 Єлізавета Бадрак 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4057 Анастасія Снесар 2007 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4058 Катерина Коноваленко 2003 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4059 Богдан Свірідов 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4060 Максим Кузнецов 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4061 Дарія Пономарь 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4062 Максим Лісун 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4063 Юрий Грудинин 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4064 Ярослав Свистильник 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4065 Микаель Протиар 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4066 Ева Джичковская 2006 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4067 Елизавета Борисенко 2006 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4068 Юрий Шматко 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4069 Марія Калянова 2009 F Ua Україна Полтава
4070 Анастасія Панченко 2006 F Ua Україна Жовті Води
4071 Даниил Алексеенко 2007 M Ua Україна Черкассы
4072 Дмитро Токман 2006 M Ua Україна Черкаси
4073 Валерія Костюк 2006 F Ua Україна Черкаси

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу