Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 14 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4001 Юлія Гелеверя 2005 F Ua Україна Черкаси
4002 Віталій Ткаченко 2005 M Ua Україна Черкаси
4003 Артем Кордубан 2006 M Ua Україна Полтава
4004 Володимир Кордубан 2007 M Ua Україна Полтава
4005 Тимофій Білик 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4006 Анна Борисова 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4007 Рустам Регеда 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4008 Роман Галкін 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4009 Михайло Панюшкін 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4010 Олександр Стрижак 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4011 Іванна Дибченко 2007 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4012 Вероніка Федорук 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4013 Микита Липоватьий 2000 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4014 Владислав Бородый 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4015 Яків Гілмор 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4016 Генадій Козоріз 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4017 Владислав Заїка 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4018 Каріна Гут 2001 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4019 Анастасія Кононенко 1999 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4020 Максим Асонов 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4021 Яна Чорнобай 2002 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4022 Надія Чорнобай 2002 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4023 Сергій Лобунець 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4024 Артем Криворучко 2007 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4025 Богдан Долгополов 2007 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 14 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4001 Юлія Гелеверя 2005 F Ua Україна Черкаси
4002 Віталій Ткаченко 2005 M Ua Україна Черкаси
4003 Артем Кордубан 2006 M Ua Україна Полтава
4004 Володимир Кордубан 2007 M Ua Україна Полтава
4005 Тимофій Білик 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4006 Анна Борисова 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4007 Рустам Регеда 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4008 Роман Галкін 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4009 Михайло Панюшкін 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4010 Олександр Стрижак 2006 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4011 Іванна Дибченко 2007 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4012 Вероніка Федорук 2005 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4013 Микита Липоватьий 2000 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4014 Владислав Бородый 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4015 Яків Гілмор 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4016 Генадій Козоріз 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4017 Владислав Заїка 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4018 Каріна Гут 2001 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4019 Анастасія Кононенко 1999 F Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4020 Максим Асонов 2003 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ
4021 Яна Чорнобай 2002 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4022 Надія Чорнобай 2002 F Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
4023 Сергій Лобунець 2005 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4024 Артем Криворучко 2007 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
4025 Богдан Долгополов 2007 M Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу