Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 10 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Игорь Збышко 1900 Ua Україна Черкассы
3002 Майя Поперечна 2011 Ж Ua Україна Черкаси Розумне тіло
3003 Анастасія Індило 2009 Ж Ua Україна Київ NovaPoshta
3004 Олександр Хорошун 2011 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
3005 Артем Лещенко 2009 Ч Ua Україна Черкаси Nova Poshta
3006 Ева Браим 2014 Ж Ua Україна Черкассы
3007 Максим Джурляк 2010 Ч Ua Україна Черкассы “Юрія-Фарм”
3008 Кирил Слотін 2013 Ч Ua Україна Черкаси Юрія-Фарм
3009 Ілля Баранов 2010 Ч Ua Україна Черкаси Юрія-Фарм
3010 Іванка Дибченко 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3011 Анастасія Шовкопляс 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3012 Анастасія Кравченко 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3013 Маргарита Мудрак 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3014 Данило Чмига 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3015 Анна Федорова 2009 Ж Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3016 Олександр Ємець 2007 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3017 Єлізавєта Сисенко 2008 Ж Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3018 Олексій Ємець 2009 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3019 Єлизвавета Ємець 2007 Ж Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3020 Михайло Науменко 2008 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3021 Іван Безкописльний 2008 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3022 Мар'яна Косинська 2009 Ж Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3023 Костянтин Карпенко 2009 Ч Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3024 Адам Білоконь 2008 Ч Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3025 Денис Омельченко 2008 Ч Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 10 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Игорь Збышко 1900 Ua Україна Черкассы
3002 Майя Поперечна 2011 Ж Ua Україна Черкаси Розумне тіло
3003 Анастасія Індило 2009 Ж Ua Україна Київ NovaPoshta
3004 Олександр Хорошун 2011 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
3005 Артем Лещенко 2009 Ч Ua Україна Черкаси Nova Poshta
3006 Ева Браим 2014 Ж Ua Україна Черкассы
3007 Максим Джурляк 2010 Ч Ua Україна Черкассы “Юрія-Фарм”
3008 Кирил Слотін 2013 Ч Ua Україна Черкаси Юрія-Фарм
3009 Ілля Баранов 2010 Ч Ua Україна Черкаси Юрія-Фарм
3010 Іванка Дибченко 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3011 Анастасія Шовкопляс 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3012 Анастасія Кравченко 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3013 Маргарита Мудрак 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3014 Данило Чмига 1905 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3015 Анна Федорова 2009 Ж Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3016 Олександр Ємець 2007 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3017 Єлізавєта Сисенко 2008 Ж Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3018 Олексій Ємець 2009 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3019 Єлизвавета Ємець 2007 Ж Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3020 Михайло Науменко 2008 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3021 Іван Безкописльний 2008 Ч Ua Україна Черкаси КДЮСШ№2
3022 Мар'яна Косинська 2009 Ж Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3023 Костянтин Карпенко 2009 Ч Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3024 Адам Білоконь 2008 Ч Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
3025 Денис Омельченко 2008 Ч Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу