Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2051 Анастасія Кобилка 1997 Ж Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2052 Артур Стеценко 2001 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2053 Регіна Мечнікова 2000 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2054 Тетяна Безшийко 2000 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2055 Микита Столяров 2000 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2056 Артем Шмараєв 2004 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2057 Софія Зінченко 2004 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2058 Даніїл Божко 2002 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2059 Владислав Юрко 2003 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2060 Даніїл Піханов 2000 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2061 Ростислав Лєвцов 2002 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2062 Олексій Калянов 1981 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta
2063 Ольга Калянова 1985 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta
2064 Сергей Маник 1993 Ч Ua Україна Полтава CAN`T STOP
2065 Олександр Маслак 1990 Ч Ua Україна Лубны
2066 Дарья Константінова 1991 Ж Ua Україна Полтава Нова Пошта
2067 Ольга Сокуренко 1976 Ж Ua Україна Днепр
2068 Наталія Конончук 1986 Ж Ua Україна Черкаси Черкаська обласна державна адміністрація
2069 Софія Скорина 1999 Ж Ua Україна Черкаси
2070 Вадим Мазніченко 1986 Ч Ua Україна Черкаси
2071 Олег Дубовик 1979 Ч Ua Україна Черкаси
2072 Игорь Вороненко 1998 Ч Ua Україна Полтава
2073 Ольга Романченко 1990 Ж Ua Україна Пирятин «CAN'T STOP»

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2051 Анастасія Кобилка 1997 Ж Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2052 Артур Стеценко 2001 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2053 Регіна Мечнікова 2000 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2054 Тетяна Безшийко 2000 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2055 Микита Столяров 2000 Ua Україна Черкаси ОСДЮСШОР
2056 Артем Шмараєв 2004 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2057 Софія Зінченко 2004 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2058 Даніїл Божко 2002 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2059 Владислав Юрко 2003 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2060 Даніїл Піханов 2000 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2061 Ростислав Лєвцов 2002 Ua Україна Черкаси КДЮСШ
2062 Олексій Калянов 1981 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta
2063 Ольга Калянова 1985 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta
2064 Сергей Маник 1993 Ч Ua Україна Полтава CAN`T STOP
2065 Олександр Маслак 1990 Ч Ua Україна Лубны
2066 Дарья Константінова 1991 Ж Ua Україна Полтава Нова Пошта
2067 Ольга Сокуренко 1976 Ж Ua Україна Днепр
2068 Наталія Конончук 1986 Ж Ua Україна Черкаси Черкаська обласна державна адміністрація
2069 Софія Скорина 1999 Ж Ua Україна Черкаси
2070 Вадим Мазніченко 1986 Ч Ua Україна Черкаси
2071 Олег Дубовик 1979 Ч Ua Україна Черкаси
2072 Игорь Вороненко 1998 Ч Ua Україна Полтава
2073 Ольга Романченко 1990 Ж Ua Україна Пирятин «CAN'T STOP»

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу