Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Ірина Поперечна 1988 Ж Ua Україна Черкаси Розумне тіло
2002 Володимир Хорошун 1989 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
2003 Ірина Кобець 1994 Ж Ua Україна Черкаси KM Running Club
2004 Віктор Самохін 1993 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
2005 Мирослава Шкребтій 1997 Ж Ua Україна Черкаси KM Running Club
2006 Дмитрій Весельський 1998 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
2007 Олег Лещенко 1985 Ч Ua Україна Черкаси Nova Poshta
2008 Юлія Козоглодюк 1995 Ж Ua Україна Чернівці Nova Poshta
2009 Мирослава Сливка 1991 Ж Ua Україна Чернівці Nova Poshta
2010 Олена Канцибер 1992 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta
2011 Вікторія Рибас 1995 Ж Ua Україна Полтава
2012 Володимир Фесенко 1990 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta
2013 Алла Шолудько 1991 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta
2014 Анжела Рогачова 1986 Ж Ua Україна Київ
2015 Марина Авдєєва 1991 Ж Ua Україна Київ
2016 Єгор Мичко 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2017 Марина Пеха 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2018 Богдан Пеха 2002 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2019 Денис Горб 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2020 Анна Гель 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2021 Олексій Фисун 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2022 Влад Фисун 2000 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2023 Вероніка Веретельник 1992 Ж Ua Україна Черкаси
2024 Юлія Браім 1985 Ж Ua Україна Черкаси
2025 Оксана Бабій 1986 Ж Ua Україна Черкаси -

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Ірина Поперечна 1988 Ж Ua Україна Черкаси Розумне тіло
2002 Володимир Хорошун 1989 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
2003 Ірина Кобець 1994 Ж Ua Україна Черкаси KM Running Club
2004 Віктор Самохін 1993 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
2005 Мирослава Шкребтій 1997 Ж Ua Україна Черкаси KM Running Club
2006 Дмитрій Весельський 1998 Ч Ua Україна Черкаси KM Running Club
2007 Олег Лещенко 1985 Ч Ua Україна Черкаси Nova Poshta
2008 Юлія Козоглодюк 1995 Ж Ua Україна Чернівці Nova Poshta
2009 Мирослава Сливка 1991 Ж Ua Україна Чернівці Nova Poshta
2010 Олена Канцибер 1992 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta
2011 Вікторія Рибас 1995 Ж Ua Україна Полтава
2012 Володимир Фесенко 1990 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta
2013 Алла Шолудько 1991 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta
2014 Анжела Рогачова 1986 Ж Ua Україна Київ
2015 Марина Авдєєва 1991 Ж Ua Україна Київ
2016 Єгор Мичко 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2017 Марина Пеха 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2018 Богдан Пеха 2002 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2019 Денис Горб 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2020 Анна Гель 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2021 Олексій Фисун 2003 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2022 Влад Фисун 2000 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
2023 Вероніка Веретельник 1992 Ж Ua Україна Черкаси
2024 Юлія Браім 1985 Ж Ua Україна Черкаси
2025 Оксана Бабій 1986 Ж Ua Україна Черкаси -

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу