Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Александр Суббота 1985 Ч Ua Україна Київ
1002 Роман Карманнік 1983 Ч Ua Україна Черкаси
1003 Михайло Суддя 1987 Ч Ua Україна Черкаси
1004 Дмитрий Тимофеев 1989 Ч Ua Україна Черкассы
1005 Євгеній Вовк 1984 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta
1006 Ілля Кириленко 1985 Ч Ua Україна Київ
1007 Євген Крижановський 1977 Ч Ua Україна Черкаси
1008 Андрій Вовк 1985 Ч Ua Україна Черкаси
1009 Антон Олефір 1989 Ч Ua Україна Київ Nova Poshta
1010 Олександр Степанов 1993 Ч Ua Україна Чернівці Nova Poshta
1011 Катерина Подковиріна 1997 Ч Ua Україна Дніпро
1012 Ольга Пузенко 1986 Ж Ua Україна Черкаси
1013 Антон Глоба 1985 Ч Ua Україна Полтава
1014 Павло Кругліков 1989 Ч Ua Україна Полтава CoreValue
1015 Владислав Літовка 1988 Ч Ua Україна Полтава CoreValue
1016 Наталія Кушниренко 1965 Ж Ua Україна Черкаси
1017 Юрий Воробьев 1933 Ч Ua Україна Черкаси
1018 Нина Банных 1939 Ж Ua Україна Черкаси
1019 Анатолий Телегин 1938 Ч Ua Україна Черкаси
1020 Екатерина Кушниренко 1992 Ж Ua Україна Черкаси
1021 Иван Хотин 1958 Ч Ua Україна Черкаси
1022 Олексій Іщенко 1999 Ч Ua Україна Черкаси
1023 Наталия Ковтун 1967 Ж Ua Україна Черкассы
1024 Максим Яценко 1983 Ч Ua Україна Черкассы Роц ,,Астра,,
1025 Анжела Костюк 1987 Ж Ua Україна Черкаси

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Александр Суббота 1985 Ч Ua Україна Київ
1002 Роман Карманнік 1983 Ч Ua Україна Черкаси
1003 Михайло Суддя 1987 Ч Ua Україна Черкаси
1004 Дмитрий Тимофеев 1989 Ч Ua Україна Черкассы
1005 Євгеній Вовк 1984 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta
1006 Ілля Кириленко 1985 Ч Ua Україна Київ
1007 Євген Крижановський 1977 Ч Ua Україна Черкаси
1008 Андрій Вовк 1985 Ч Ua Україна Черкаси
1009 Антон Олефір 1989 Ч Ua Україна Київ Nova Poshta
1010 Олександр Степанов 1993 Ч Ua Україна Чернівці Nova Poshta
1011 Катерина Подковиріна 1997 Ч Ua Україна Дніпро
1012 Ольга Пузенко 1986 Ж Ua Україна Черкаси
1013 Антон Глоба 1985 Ч Ua Україна Полтава
1014 Павло Кругліков 1989 Ч Ua Україна Полтава CoreValue
1015 Владислав Літовка 1988 Ч Ua Україна Полтава CoreValue
1016 Наталія Кушниренко 1965 Ж Ua Україна Черкаси
1017 Юрий Воробьев 1933 Ч Ua Україна Черкаси
1018 Нина Банных 1939 Ж Ua Україна Черкаси
1019 Анатолий Телегин 1938 Ч Ua Україна Черкаси
1020 Екатерина Кушниренко 1992 Ж Ua Україна Черкаси
1021 Иван Хотин 1958 Ч Ua Україна Черкаси
1022 Олексій Іщенко 1999 Ч Ua Україна Черкаси
1023 Наталия Ковтун 1967 Ж Ua Україна Черкассы
1024 Максим Яценко 1983 Ч Ua Україна Черкассы Роц ,,Астра,,
1025 Анжела Костюк 1987 Ж Ua Україна Черкаси

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу