Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Василий Лакатыш 1900 Ua Україна Черкассы
2 Олександр Кодак 1984 Ч Ua Україна Кременчук Kodak Brother team
3 Олег Волошин 1991 Ч Ua Україна Черкаси Active Bridge
4 Ігор Збишко 1978 Ч Ua Україна Київ CapitalTRI
5 Юрий Кордюк 1900 Ua Україна Черкассы
6 Дмитро Щербаков 1980 Ч Ua Україна Маріуполь
7 Yana Samoilenko 1991 Ж Ua Україна Черкаси
8 Максим Бойчук 1987 Ч Ua Україна Кременчук Любитель
9 Юрій Батора 1985 Ч Ua Україна Черкаси
10 Дмитро Виходець 1992 Ч Ua Україна Кропивницький NovaPoshta
11 Богдан Нікітенко 1992 Ч Ua Україна Черкаси
12 Виктория Марченко 1982 Ж Ua Україна Умань
13 Сергій Марчук 1986 Ч Ua Україна Ковель Ковель
14 Ігор Щербина 1993 Ч Ua Україна Черкаси
15 Руслан Пістряк 1993 Ч Ua Україна Черкаси
16 Макс Воронько 1992 Ч Ua translation missing: uk.countries.ua Кропивницький -
17 Алексей Небесный 1979 Ч Ua Україна Cherkasy
18 Сергей Кособоков 1979 Ч Ua Україна Черкаси
19 Светлана Глухова 1977 Ж40 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
20 Kashyrets Volodymyr 1991 Ч Ua Україна Kyiv
21 Вячеслав Черненко 1951 Ч60+ Ua Україна Черкаси
22 Дмитро Васильцов 1973 Ч40 Ua Україна Шостка
23 Анастасія Дойнікова 1939 Ж60+ Ua Україна Полтава
24 Юрій Сахаров 1962 Ч50 Ua Україна Черкаси
25 Андрій Мережко 1976 Ч40 Ua Україна Черкаси Аматор

Учасники також реєструються на

Small_2c0f4962f999ceb7cb1408e543bfffad

Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Василий Лакатыш 1900 Ua Україна Черкассы
2 Олександр Кодак 1984 Ч Ua Україна Кременчук Kodak Brother team
3 Олег Волошин 1991 Ч Ua Україна Черкаси Active Bridge
4 Ігор Збишко 1978 Ч Ua Україна Київ CapitalTRI
5 Юрий Кордюк 1900 Ua Україна Черкассы
6 Дмитро Щербаков 1980 Ч Ua Україна Маріуполь
7 Yana Samoilenko 1991 Ж Ua Україна Черкаси
8 Максим Бойчук 1987 Ч Ua Україна Кременчук Любитель
9 Юрій Батора 1985 Ч Ua Україна Черкаси
10 Дмитро Виходець 1992 Ч Ua Україна Кропивницький NovaPoshta
11 Богдан Нікітенко 1992 Ч Ua Україна Черкаси
12 Виктория Марченко 1982 Ж Ua Україна Умань
13 Сергій Марчук 1986 Ч Ua Україна Ковель Ковель
14 Ігор Щербина 1993 Ч Ua Україна Черкаси
15 Руслан Пістряк 1993 Ч Ua Україна Черкаси
16 Макс Воронько 1992 Ч Ua translation missing: uk.countries.ua Кропивницький -
17 Алексей Небесный 1979 Ч Ua Україна Cherkasy
18 Сергей Кособоков 1979 Ч Ua Україна Черкаси
19 Светлана Глухова 1977 Ж40 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club
20 Kashyrets Volodymyr 1991 Ч Ua Україна Kyiv
21 Вячеслав Черненко 1951 Ч60+ Ua Україна Черкаси
22 Дмитро Васильцов 1973 Ч40 Ua Україна Шостка
23 Анастасія Дойнікова 1939 Ж60+ Ua Україна Полтава
24 Юрій Сахаров 1962 Ч50 Ua Україна Черкаси
25 Андрій Мережко 1976 Ч40 Ua Україна Черкаси Аматор

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу