Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 10 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Ангелина Михно 1900 Ua Україна +380665679664 online
3002 Анастасія Індило 2009 Ж Ua Україна Київ NovaPoshta online
3003 Надія Омелич 2010 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
3004 Альона Просяник 2010 Ж Ua Україна Полтава online
3005 Михайло Білоус 2009 Ч Ua Україна Камянське online
3006 Алиса Кочешкова 2013 Ж Ua Україна Харьков online
3007 Олександр Оніщенко 2009 Ч Ua Україна Полтава online
3008 Yaroslav Sheyko 2010 Ч Ua Україна Poltava #33 online
3009 Михаил Чеглаков 2012 Ч Ua Україна Полтава online
3010 Иван Цема 2010 Ч Ua Україна Кременчуг online
3011 Софія Борищук 2008 Ж Ua Україна Полтава Нова Пошта online
3012 Андрій Коношенко 2012 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3013 Софія Скрипник 2013 Ж Ua Україна Полтава KM Running Club online
3014 Назар Гончаренко 2012 Ч Ua Україна Полтава KM Running Club online
3015 Мілана Тараненко 1900 Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3016 Аліса Тараненко 1900 Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3017 Еліна Зінчик 2012 Ж Ua Україна Полтава Тотус online
3018 Ярослав Букаткін 2008 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3019 Марійка Королюк 2009 Ж Ua Україна Полтава online
3020 Назарій Геращенко 2012 Ч Ua Україна Полтава online
3021 Софія Геращенко 2016 Ж Ua Україна Харкiв online
3022 Андрій Московченко 2014 Ч Ua Україна Полтава online
3023 Павло Богиня 2015 Ч Ua Україна Полтава online
3024 Назар Стрипа 2013 Ч Ua Україна Полтава online
3025 Євгеній Байстрюченко 2012 Ч Ua Україна Полтава online

Учасники також реєструються на

Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 10 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Ангелина Михно 1900 Ua Україна +380665679664 online
3002 Анастасія Індило 2009 Ж Ua Україна Київ NovaPoshta online
3003 Надія Омелич 2010 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
3004 Альона Просяник 2010 Ж Ua Україна Полтава online
3005 Михайло Білоус 2009 Ч Ua Україна Камянське online
3006 Алиса Кочешкова 2013 Ж Ua Україна Харьков online
3007 Олександр Оніщенко 2009 Ч Ua Україна Полтава online
3008 Yaroslav Sheyko 2010 Ч Ua Україна Poltava #33 online
3009 Михаил Чеглаков 2012 Ч Ua Україна Полтава online
3010 Иван Цема 2010 Ч Ua Україна Кременчуг online
3011 Софія Борищук 2008 Ж Ua Україна Полтава Нова Пошта online
3012 Андрій Коношенко 2012 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3013 Софія Скрипник 2013 Ж Ua Україна Полтава KM Running Club online
3014 Назар Гончаренко 2012 Ч Ua Україна Полтава KM Running Club online
3015 Мілана Тараненко 1900 Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3016 Аліса Тараненко 1900 Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3017 Еліна Зінчик 2012 Ж Ua Україна Полтава Тотус online
3018 Ярослав Букаткін 2008 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
3019 Марійка Королюк 2009 Ж Ua Україна Полтава online
3020 Назарій Геращенко 2012 Ч Ua Україна Полтава online
3021 Софія Геращенко 2016 Ж Ua Україна Харкiв online
3022 Андрій Московченко 2014 Ч Ua Україна Полтава online
3023 Павло Богиня 2015 Ч Ua Україна Полтава online
3024 Назар Стрипа 2013 Ч Ua Україна Полтава online
3025 Євгеній Байстрюченко 2012 Ч Ua Україна Полтава online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу