Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

3 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Олег Дубина 1988 Ч Ua Україна Кобеляки doa.in.ua online
2002 Ліна Решетник 1994 Ж Ua Україна Полтава online
2003 Юлія Зінченко 1986 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2004 Тетяна Семеген 1987 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2005 Сергій Ташкінов 1990 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2006 Олександр Маркашов 1988 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2007 Марія Власова 1981 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2008 Тетяна Страшко 1992 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2009 Ольга Соломка 1974 Ж Ua Україна Велика Новосілка Nova Poshta online
2010 Тетяна Шумей 1974 Ж Ua Україна Велика Новосілка Nova Poshta online
2011 Юлия Шолудько 1989 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2012 Алла Шолудько 1991 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2013 Юлия Кишинець 1987 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2014 Ірина Буцька 1990 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2015 Володимир Фесенко 1990 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2016 Микола Чутур 1986 Ч Ua Україна Велика Новосілка Nova Poshta online
2017 Віктор Шульга 1983 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2018 Лариса Просяник 1980 Ж Ua Україна Полтава online
2019 Оксана Ряпич 1981 Ж Ua Україна Полтава online
2020 Александра Кочешкова 1984 Ж Ua Україна Харьков online
2021 Галина Чеглакова 1984 Ж Ua Україна Полтава online
2022 Данило Посполітак 1999 Ч Ua Україна Полтава online
2023 Данило Посполітак 1999 Ч Ua Україна Полтава online
2024 Ярослав Цема 1980 Ч Ua Україна Кременчуг ФРФ online
2025 Олександр Шепелєв 1988 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online

Учасники також реєструються на

Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

3 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Олег Дубина 1988 Ч Ua Україна Кобеляки doa.in.ua online
2002 Ліна Решетник 1994 Ж Ua Україна Полтава online
2003 Юлія Зінченко 1986 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2004 Тетяна Семеген 1987 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2005 Сергій Ташкінов 1990 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2006 Олександр Маркашов 1988 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2007 Марія Власова 1981 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2008 Тетяна Страшко 1992 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
2009 Ольга Соломка 1974 Ж Ua Україна Велика Новосілка Nova Poshta online
2010 Тетяна Шумей 1974 Ж Ua Україна Велика Новосілка Nova Poshta online
2011 Юлия Шолудько 1989 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2012 Алла Шолудько 1991 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2013 Юлия Кишинець 1987 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2014 Ірина Буцька 1990 Ж Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2015 Володимир Фесенко 1990 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2016 Микола Чутур 1986 Ч Ua Україна Велика Новосілка Nova Poshta online
2017 Віктор Шульга 1983 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online
2018 Лариса Просяник 1980 Ж Ua Україна Полтава online
2019 Оксана Ряпич 1981 Ж Ua Україна Полтава online
2020 Александра Кочешкова 1984 Ж Ua Україна Харьков online
2021 Галина Чеглакова 1984 Ж Ua Україна Полтава online
2022 Данило Посполітак 1999 Ч Ua Україна Полтава online
2023 Данило Посполітак 1999 Ч Ua Україна Полтава online
2024 Ярослав Цема 1980 Ч Ua Україна Кременчуг ФРФ online
2025 Олександр Шепелєв 1988 Ч Ua Україна Полтава Nova Poshta online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу