Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
26 Egor Glushchenko 1987 Ч Ua Україна Київ Cadence Team online
27 Юрій Варяниця 1991 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
28 Євгеній Вовк 1984 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta online
29 Віталій Гриб 1982 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
30 Андрій Рупчев 1982 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta online
31 Роман Дорощенко 1993 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
32 Марина Чернишова 1990 Ж Ua Україна Харкiв online
33 Борис В'язовський 1988 Ч Ua Україна Полтава online
34 RUSLAN YAINOV 1966 Ч50 Ua Україна Дніпро #побігли online
35 Igor Derbenev 1984 Ч Ua Україна Kharkiv online
36 Andriy Kuzmenko 1986 Ч Ua Україна Охтирка online
37 Марічка Падалко 1976 Ж40 Ua Україна Київ 1+1 media online
38 Вадим Обелець 1986 Ч Ua Україна Київ online
39 Константин Ломанов 1991 Ч Ua Україна Харьков online
40 Ігор Білоус 1984 Ч Ua Україна Камянське online
41 Артур Степанян 1985 Ч Ua Україна Харкiв online
42 Антон Тонконог 1978 Ч Ua Україна Полтава online
43 Сергей Быковец 1984 Ч Ua Україна Киев online
44 Андрій Манохін 1985 Ч Ua Україна Харкiв United Sport Community online
45 Алексей Кочешков 1985 Ч Ua Україна Харкiв Squad UA Runners online
46 Юрій Башлій 1986 Ч Ua Україна Зіньків online
47 Михайло Устименко 1985 Ч Ua Україна Полтава online
48 Юрий Полунин 1958 Ч50 Ua Україна Харкiв Родник online
49 Сергій Непокупний 1976 Ч40 Ua Україна Харкiв online
50 Анна Омельченко 1994 Ж Ua Україна Шахове online

Учасники також реєструються на

Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
26 Egor Glushchenko 1987 Ч Ua Україна Київ Cadence Team online
27 Юрій Варяниця 1991 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
28 Євгеній Вовк 1984 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta online
29 Віталій Гриб 1982 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
30 Андрій Рупчев 1982 Ч Ua Україна Київ NovaPoshta online
31 Роман Дорощенко 1993 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
32 Марина Чернишова 1990 Ж Ua Україна Харкiв online
33 Борис В'язовський 1988 Ч Ua Україна Полтава online
34 RUSLAN YAINOV 1966 Ч50 Ua Україна Дніпро #побігли online
35 Igor Derbenev 1984 Ч Ua Україна Kharkiv online
36 Andriy Kuzmenko 1986 Ч Ua Україна Охтирка online
37 Марічка Падалко 1976 Ж40 Ua Україна Київ 1+1 media online
38 Вадим Обелець 1986 Ч Ua Україна Київ online
39 Константин Ломанов 1991 Ч Ua Україна Харьков online
40 Ігор Білоус 1984 Ч Ua Україна Камянське online
41 Артур Степанян 1985 Ч Ua Україна Харкiв online
42 Антон Тонконог 1978 Ч Ua Україна Полтава online
43 Сергей Быковец 1984 Ч Ua Україна Киев online
44 Андрій Манохін 1985 Ч Ua Україна Харкiв United Sport Community online
45 Алексей Кочешков 1985 Ч Ua Україна Харкiв Squad UA Runners online
46 Юрій Башлій 1986 Ч Ua Україна Зіньків online
47 Михайло Устименко 1985 Ч Ua Україна Полтава online
48 Юрий Полунин 1958 Ч50 Ua Україна Харкiв Родник online
49 Сергій Непокупний 1976 Ч40 Ua Україна Харкiв online
50 Анна Омельченко 1994 Ж Ua Україна Шахове online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу