Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитро Щербаков 1980 Ч Ua Україна Маріуполь online
2 Сергій Стрюченко 1980 Ч Ua Україна Маріуполь online
3 Олександр Ткаченко 1982 Ч Ua Україна Полтава online
4 Вадим Дорогобид 1990 Ч Ua Україна Полтава EkranOK online
5 Володимир Билим 1985 Ч Ua Україна с. Михайлівка Полтавська обл. Машівський р-н. online
6 Дмитро Слюнін 1992 Ч Ua Україна Київ online
7 Ірина Дробіна 1990 Ж Ua Україна Київ KuzinTeam online
8 Максим Фесенко 1981 Ч Ua Україна Полтава online
9 Ольга Гонтарь 1986 Ж Ua Україна Кременчук online
10 Павло Кругліков 1989 Ч Ua Україна Полтава CoreValue online
11 Інна Устінова 1984 Ж Ua Україна Полтава online
12 Сергій Кульбака 1960 Ч50 Ua Україна Харкiв online
13 Игорь Мезенцев 1976 Ч40 Ua Україна Кременчуг online
14 Григорій Алфьоров 1983 Ч Ua Україна Харкiв JOMA SPORT online
15 Евгений Костенко 1975 Ч40 Ua Україна Харкiв online
16 Сергій Корнилюк 1988 Ч Ua Україна Novovolynsk online
17 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk online
18 Олександр Оніщенко 1984 Ч Ua Україна Полтава online
19 Алексей Нагорный 1988 Ч Ua Україна Киiв online
20 Корой Ірина 1992 Ж Ua Україна Мариуполь online
21 Серж Корой 1983 Ч Ua Україна Одеса Guide Runner online
22 Дар'я Корнієць 1987 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
23 Віталій Тараненко 1983 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
24 Ванда Бредун 1989 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
25 Дмитро Виходець 1992 Ч Ua Україна Кропивницький NovaPoshta online

Учасники також реєструються на

Small_59e4d7ee2444d39ab02cb15771f70793

Полтава Нова Пошта Напівмарафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитро Щербаков 1980 Ч Ua Україна Маріуполь online
2 Сергій Стрюченко 1980 Ч Ua Україна Маріуполь online
3 Олександр Ткаченко 1982 Ч Ua Україна Полтава online
4 Вадим Дорогобид 1990 Ч Ua Україна Полтава EkranOK online
5 Володимир Билим 1985 Ч Ua Україна с. Михайлівка Полтавська обл. Машівський р-н. online
6 Дмитро Слюнін 1992 Ч Ua Україна Київ online
7 Ірина Дробіна 1990 Ж Ua Україна Київ KuzinTeam online
8 Максим Фесенко 1981 Ч Ua Україна Полтава online
9 Ольга Гонтарь 1986 Ж Ua Україна Кременчук online
10 Павло Кругліков 1989 Ч Ua Україна Полтава CoreValue online
11 Інна Устінова 1984 Ж Ua Україна Полтава online
12 Сергій Кульбака 1960 Ч50 Ua Україна Харкiв online
13 Игорь Мезенцев 1976 Ч40 Ua Україна Кременчуг online
14 Григорій Алфьоров 1983 Ч Ua Україна Харкiв JOMA SPORT online
15 Евгений Костенко 1975 Ч40 Ua Україна Харкiв online
16 Сергій Корнилюк 1988 Ч Ua Україна Novovolynsk online
17 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk online
18 Олександр Оніщенко 1984 Ч Ua Україна Полтава online
19 Алексей Нагорный 1988 Ч Ua Україна Киiв online
20 Корой Ірина 1992 Ж Ua Україна Мариуполь online
21 Серж Корой 1983 Ч Ua Україна Одеса Guide Runner online
22 Дар'я Корнієць 1987 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
23 Віталій Тараненко 1983 Ч Ua Україна Полтава NovaPoshta online
24 Ванда Бредун 1989 Ж Ua Україна Полтава NovaPoshta online
25 Дмитро Виходець 1992 Ч Ua Україна Кропивницький NovaPoshta online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу