Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 10 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Аріна Римарчук 2012 Ж Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3002 Злата Козупиця 2010 Ж Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3003 Матвій Маклаков 2013 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3004 Єгор Сумарока 2013 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3005 Міла Коваленко 2012 Ж Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
3006 Аліса Шейко 2011 Ж Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
3007 Анастасія Індило 2009 Ж Ua Україна Київ NovaPoshta DNS
3008 Михаил Бондаренко 2013 Ж Ua Україна Хмельницкий DNS
3009 Ростіслав Кузьменко 2010 Ч Ua Україна Ахтырка DNS
3010 Татьяна Берегова 2011 Ж Ua Україна Сумы DNS
3011 Ілья Коваленко 2012 Ч Ua Україна Суми DNS
3012 Нікіта Панасюк 2010 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3013 Даніїл Житник 2012 Ч Ua Україна Суми DNS
3014 Марина Марина 1974 Ж Ua Україна Суми DNS
3015 Олена Яременко 1988 Ж Ua Україна Суми DNS
3016 Валерія Наумова 2011 Ж Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон" DNS
3017 Артур Наумов 2007 Ч Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон" DNS
3018 Іван Мармо 2011 Ч Ua Україна Конотоп DNS
3019 Клим Кіктенко 2010 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
3020 Богдан Кандибей 2013 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
3021 Тіхон Лісун 2014 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
3022 Олександр Кобізький 2012 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club DNS
3023 Михайло Геєнко 1980 Ч Ua Україна Суми DNS
3024 Єлизавета Бугайова 2007 Ж Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS
3025 Дарина Мінаєва 2007 Ж Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS

Учасники також реєструються на

Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Дитячий забіг (до 10 років)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Аріна Римарчук 2012 Ж Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3002 Злата Козупиця 2010 Ж Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3003 Матвій Маклаков 2013 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3004 Єгор Сумарока 2013 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3005 Міла Коваленко 2012 Ж Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
3006 Аліса Шейко 2011 Ж Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
3007 Анастасія Індило 2009 Ж Ua Україна Київ NovaPoshta DNS
3008 Михаил Бондаренко 2013 Ж Ua Україна Хмельницкий DNS
3009 Ростіслав Кузьменко 2010 Ч Ua Україна Ахтырка DNS
3010 Татьяна Берегова 2011 Ж Ua Україна Сумы DNS
3011 Ілья Коваленко 2012 Ч Ua Україна Суми DNS
3012 Нікіта Панасюк 2010 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
3013 Даніїл Житник 2012 Ч Ua Україна Суми DNS
3014 Марина Марина 1974 Ж Ua Україна Суми DNS
3015 Олена Яременко 1988 Ж Ua Україна Суми DNS
3016 Валерія Наумова 2011 Ж Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон" DNS
3017 Артур Наумов 2007 Ч Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон" DNS
3018 Іван Мармо 2011 Ч Ua Україна Конотоп DNS
3019 Клим Кіктенко 2010 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
3020 Богдан Кандибей 2013 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
3021 Тіхон Лісун 2014 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
3022 Олександр Кобізький 2012 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club DNS
3023 Михайло Геєнко 1980 Ч Ua Україна Суми DNS
3024 Єлизавета Бугайова 2007 Ж Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS
3025 Дарина Мінаєва 2007 Ж Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу