Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Валерія Біленко 1994 Ж Ua Україна Суми DNS
2002 Ігор Сумарока 1985 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
2003 Богдан Гудаков 1992 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
2004 Екатерина Луговая 1990 Ж Ua Україна Суми DNS
2005 Анжела Рогачова 1986 Ж Ua Україна Київ DNS
2006 Марина Авдєєва 1991 Ж Ua Україна Київ DNS
2007 Гліб Кіктенко 2005 Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2008 Надія Горбачова-Кіктенко 1971 Ж Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2009 Світлана Діденко 1953 Ж Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2010 Вячеслав Дутов 1951 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2011 Анастасія Тисячник 1993 Ж Ua Україна Суми Nova Poshta DNS
2012 Ольга Назаренко 1986 Ж Ua Україна Суми MindK DNS
2013 Марина Ярова 1992 Ж Ua Україна Суми MindK DNS
2014 Максим Лук'яненко 1990 Ч Ua Україна Суми MindK DNS
2015 Дмитрий Калашник 1990 Ч Ua Україна Суми MindK DNS
2016 Ростислав Дикань 1995 Ч Ua Україна Полтава Нова Пошта DNS
2017 Дмитро Шамота 1984 Ч Ua Україна Конотоп Оболонь DNS
2018 Віталій Корольов 1994 Ч Ua Україна Конотоп Оболонь DNS
2019 Олексій Гагін 1990 Ч Ua Україна Конотоп Оболонь DNS
2020 Артем Силюк 1993 Ч Ua Україна Суми MindK DNS
2021 Євген Волченко 1984 Ч Ua Україна Суми DNS
2022 Владислав Керничний 1999 Ч Ua Україна Суми DNS
2023 Ольга Романченко 1990 Ж Ua Україна Пирятин «CAN'T STOP» DNS
2024 Андрій Приходченко 2000 Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS
2025 Ярослав Прадченко 2001 Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS

Учасники також реєструються на

Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Барвистий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Валерія Біленко 1994 Ж Ua Україна Суми DNS
2002 Ігор Сумарока 1985 Ч Ua Україна Суми KM Running Club DNS
2003 Богдан Гудаков 1992 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
2004 Екатерина Луговая 1990 Ж Ua Україна Суми DNS
2005 Анжела Рогачова 1986 Ж Ua Україна Київ DNS
2006 Марина Авдєєва 1991 Ж Ua Україна Київ DNS
2007 Гліб Кіктенко 2005 Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2008 Надія Горбачова-Кіктенко 1971 Ж Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2009 Світлана Діденко 1953 Ж Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2010 Вячеслав Дутов 1951 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS
2011 Анастасія Тисячник 1993 Ж Ua Україна Суми Nova Poshta DNS
2012 Ольга Назаренко 1986 Ж Ua Україна Суми MindK DNS
2013 Марина Ярова 1992 Ж Ua Україна Суми MindK DNS
2014 Максим Лук'яненко 1990 Ч Ua Україна Суми MindK DNS
2015 Дмитрий Калашник 1990 Ч Ua Україна Суми MindK DNS
2016 Ростислав Дикань 1995 Ч Ua Україна Полтава Нова Пошта DNS
2017 Дмитро Шамота 1984 Ч Ua Україна Конотоп Оболонь DNS
2018 Віталій Корольов 1994 Ч Ua Україна Конотоп Оболонь DNS
2019 Олексій Гагін 1990 Ч Ua Україна Конотоп Оболонь DNS
2020 Артем Силюк 1993 Ч Ua Україна Суми MindK DNS
2021 Євген Волченко 1984 Ч Ua Україна Суми DNS
2022 Владислав Керничний 1999 Ч Ua Україна Суми DNS
2023 Ольга Романченко 1990 Ж Ua Україна Пирятин «CAN'T STOP» DNS
2024 Андрій Приходченко 2000 Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS
2025 Ярослав Прадченко 2001 Ua Україна Суми КДЮСШ №1 м. Суми DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу