Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Дата
27 Серпня 2017
Початок події
09:00
Місто
Суми
Cайт
http://newrun.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1032 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 32:32
2 2 Ч 1013 Vitalii Ivakh Sumy Running Club 33:54
3 3 Ч 1031 Николай Давыденко KENYA 34:16
4 1 Ж 1059 ТАТЬЯНА ВЕРНИГОР 36:25
5 4 Ч 1029 Євген Ковалюх Политехник 37:11
6 2 Ж 1033 Євгенія Прокоф'єва ДМК Гармонія 38:15
7 5 Ч 1038 Сергій Ковальський КЛБ ЯВІР 38:47
8 3 Ж 1014 Яна Нагорна Sumy Running club 40:21
9 6 Ч 1039 Микола Мазний КЛБ Явip 40:53
10 7 Ч 1058 Виктор Сигуля 43:45
11 8 Ч 1019 Олександр Подвезько немає 44:27
12 9 Ч 1010 Олександр Сахарчук Федерация фехтования Донецкой области Украина 45:06
13 10 Ч 1045 Ігорь Лісун КЛБ ЯВІР 45:36
14 11 Ч 1064 Volodymyr Rudyka 45:41
15 12 Ч 1041 Геннадій Островський КЛБ ЯВІР 46:08
16 13 Ч 1046 Олександр Барабаш КЛБ ЯВІР 46:22
17 14 Ч 1044 Анатолій Лісун КЛБ ЯВІР 46:41
18 4 Ж 1057 Олена Мірошниченко 46:42
19 5 Ж 1015 Катерина Трандафілова Nike+ running club 46:51
20 15 Ч 1053 Сергій Іванченко MindK 47:19
21 16 Ч 1060 Oleg Andruschenko 48:19
22 17 Ч 1061 Yuriy Bondar 48:35
23 18 Ч 1023 Олексій Мармо - 48:52
24 19 Ч 1040 Ігорь Бережний КЛБ ЯВІР 49:07
25 20 Ч 1008 Дмитро Дрозд MindK 49:16
Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Дата
27 Серпня 2017
Початок події
09:00
Місто
Суми
Cайт
http://newrun.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1032 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 32:32
2 2 Ч 1013 Vitalii Ivakh Sumy Running Club 33:54
3 3 Ч 1031 Николай Давыденко KENYA 34:16
4 1 Ж 1059 ТАТЬЯНА ВЕРНИГОР 36:25
5 4 Ч 1029 Євген Ковалюх Политехник 37:11
6 2 Ж 1033 Євгенія Прокоф'єва ДМК Гармонія 38:15
7 5 Ч 1038 Сергій Ковальський КЛБ ЯВІР 38:47
8 3 Ж 1014 Яна Нагорна Sumy Running club 40:21
9 6 Ч 1039 Микола Мазний КЛБ Явip 40:53
10 7 Ч 1058 Виктор Сигуля 43:45
11 8 Ч 1019 Олександр Подвезько немає 44:27
12 9 Ч 1010 Олександр Сахарчук Федерация фехтования Донецкой области Украина 45:06
13 10 Ч 1045 Ігорь Лісун КЛБ ЯВІР 45:36
14 11 Ч 1064 Volodymyr Rudyka 45:41
15 12 Ч 1041 Геннадій Островський КЛБ ЯВІР 46:08
16 13 Ч 1046 Олександр Барабаш КЛБ ЯВІР 46:22
17 14 Ч 1044 Анатолій Лісун КЛБ ЯВІР 46:41
18 4 Ж 1057 Олена Мірошниченко 46:42
19 5 Ж 1015 Катерина Трандафілова Nike+ running club 46:51
20 15 Ч 1053 Сергій Іванченко MindK 47:19
21 16 Ч 1060 Oleg Andruschenko 48:19
22 17 Ч 1061 Yuriy Bondar 48:35
23 18 Ч 1023 Олексій Мармо - 48:52
24 19 Ч 1040 Ігорь Бережний КЛБ ЯВІР 49:07
25 20 Ч 1008 Дмитро Дрозд MindK 49:16


Партнери та організатори заходу