Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Николай Михайлишин 1990 Ч Ua Україна Суми 57:38
1002 Юрій Василега 1992 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 49:39
1003 Ольга Нікуліна 1970 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club 01:14:02
1004 Сергій Надточий 1990 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 55:12
1005 Євгенія Остапенко 1988 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club 53:19
1006 Сергій Бала 1959 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club DNS
1007 Тетяна Голод 1980 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club DNS
1008 Дмитро Дрозд 1989 Ч Ua Україна Суми MindK 49:16
1010 Олександр Сахарчук 1970 Ч Ua Україна Донецьк Федерация фехтования Донецкой области Украина 45:06
1011 Олег Калюжний 1978 Ч Ua Україна Cуми MindK 52:52
1012 Виктория Штонда 1986 Ж Ua Україна Лозова 57:21
1013 Vitalii Ivakh 1996 Ч Ua Україна Sumy Sumy Running Club 33:54
1014 Яна Нагорна 1996 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club 40:21
1015 Катерина Трандафілова 1993 Ж Ua Україна Одеса Nike+ running club 46:51
1016 Катерина Подковиріна 1997 Ч Ua Україна Дніпро 01:01:24
1017 Олексiй Братушка 1986 Ч Ua Україна Суми DNS
1018 Руслан Лысак 2002 Ua Україна Харьков МК Харьков 49:22
1019 Олександр Подвезько 1969 Ч Ua Україна Лебедин немає 44:27
1020 Артур Ткаченко 1973 Ч Ua Україна Суми Оболонь 51:48
1021 Марина Борщенко 1984 Ж Ua Україна Суми 01:01:41
1022 Юрій Савченко 1966 Ч Ua Україна Харкiв 01:01:19
1023 Олексій Мармо 1985 Ч Ua Україна Конотоп - 48:52
1024 Антон Глоба 1985 Ч Ua Україна Полтава 49:37
1025 Василіса Глухова 2007 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club DNS
1026 Михайло Ложкін 1952 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS

Учасники також реєструються на

Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Николай Михайлишин 1990 Ч Ua Україна Суми 57:38
1002 Юрій Василега 1992 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 49:39
1003 Ольга Нікуліна 1970 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club 01:14:02
1004 Сергій Надточий 1990 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 55:12
1005 Євгенія Остапенко 1988 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club 53:19
1006 Сергій Бала 1959 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club DNS
1007 Тетяна Голод 1980 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club DNS
1008 Дмитро Дрозд 1989 Ч Ua Україна Суми MindK 49:16
1010 Олександр Сахарчук 1970 Ч Ua Україна Донецьк Федерация фехтования Донецкой области Украина 45:06
1011 Олег Калюжний 1978 Ч Ua Україна Cуми MindK 52:52
1012 Виктория Штонда 1986 Ж Ua Україна Лозова 57:21
1013 Vitalii Ivakh 1996 Ч Ua Україна Sumy Sumy Running Club 33:54
1014 Яна Нагорна 1996 Ж Ua Україна Суми Sumy Running club 40:21
1015 Катерина Трандафілова 1993 Ж Ua Україна Одеса Nike+ running club 46:51
1016 Катерина Подковиріна 1997 Ч Ua Україна Дніпро 01:01:24
1017 Олексiй Братушка 1986 Ч Ua Україна Суми DNS
1018 Руслан Лысак 2002 Ua Україна Харьков МК Харьков 49:22
1019 Олександр Подвезько 1969 Ч Ua Україна Лебедин немає 44:27
1020 Артур Ткаченко 1973 Ч Ua Україна Суми Оболонь 51:48
1021 Марина Борщенко 1984 Ж Ua Україна Суми 01:01:41
1022 Юрій Савченко 1966 Ч Ua Україна Харкiв 01:01:19
1023 Олексій Мармо 1985 Ч Ua Україна Конотоп - 48:52
1024 Антон Глоба 1985 Ч Ua Україна Полтава 49:37
1025 Василіса Глухова 2007 Ua Україна Полтава Poltava Triatlon Club DNS
1026 Михайло Ложкін 1952 Ч Ua Україна Суми КЛБ ЯВІР DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу